Jump to content

rzadzu

Użytkownicy
 • Posts

  173
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by rzadzu

 1. Mam wrażenie, że MIUI lepiej sobie radziło z powiadomieniami (po zablokowaniu apek, wyłączeniu oszczędzania itp.). Na tym romie wyświetla mi czasami powiadomienia dopiero po odblokowaniu ekranu. Kłódki też się nie da założyć, bo po jakimś czasie się zdejmuje sama.
 2. Z tego co widzę, to czasami potrafi się zdjąć "kłódka" z aplikacji. Da się coś z tym zrobić?
 3. @Kamil Kupiec Tak właśnie zrobiłem Na razie trochę mnie przeraża ilość ustawień w tym ROMie, ale mam wrażenie, że będę bardzo zadowolony z przesiadki.
 4. @Kamil Kupiec @Demon3 @musek @Daviteusz Możecie mi powiedzieć czy root jest "out of the box" czy trzeba samemu instalować? Nie mogę nigdzie znaleźć tej informacji... EDIT: Ok, nie wiem jak ja wczoraj tego szukałem. Przekopałem się przed chwilą przez temat na XDA i wychodzi na to, że nie ma roota.
 5. Rozwiązałeś ten problem? Zastanawiam się czy warto instalować ten ROM jako daily.
 6. Equalizera nie ruszałem w ogóle. Po prostu Xiaomi (te które testowałem z audio w samochodzie - RN3Pro i R3) grają po AUX bardzo słabo. Na słuchawkach nie ma tragedii, więc zastanawiam się, czy to nie jest kwestia jakiegoś automatycznego rozpoznawania podłączonego urządzenia. Jeżeli jest, to zmiana ROMu może rozwiązać ten problem.
 7. Apka Sony nie naprawi mi dźwięku w Spotify I w zasadzie to nie chodzi mi nawet o słuchawki (gdzie na jakość dźwięku nie narzekam), a o połączenie telefonu kablem AUX z audio w samochodzie. Dźwięk jest strasznie płaski. Mój stary Jiayu G4S sprawdza się tam zdecydowanie lepiej...
 8. Czy instalując ten ROM mogę liczyć na poprawę jakości dźwięku z gniazda słuchawkowego?
 9. Ciekawe czemu mój nie chce :-/ Spróbuję jeszcze z innym telefonem. EDIT: Mam wrażenie, że dopiero naprawdę mały prąd wyłącza ten powerbank. Podłączyłem wyłączony telefon i po naładowaniu lampki na powerbanku zgasły.
 10. Ale gdy się naładuje powerbank czy podłączone do niego urządzenie?
 11. Mam pytanie do posiadaczy tego modelu. Czy po naładowaniu podłączonego urządzenia powerbank powinien się wyłączyć? Wersja 16000mAh tak robiła. Mój egzemplarz 20k v2 cały czas pozostaje włączony (Kindle leżał naładowany pół nocy, rano diody cały czas migały).
 12. W oryginalnym iOttie jest dodatkowa podkładka do mocowania na desce rozdzielczej, która poprawia trzymanie. Nie masz czegoś podobnego w tej podróbce?
 13. iOttie Easy One Touch 3
 14. Co się dzieje z tym ROMem, że od 3 tygodni nie ma aktualizacji?
 15. Spróbuj podłączyć na chwilę jakieś inne.
 16. Tak z ciekawości. W jaki sposób wkładałeś telefon do pokrowca? Ja zakładałem najpierw gumę, a dopiero potem wkładałem telefon do ramki - najpierw wsuwałem dół, a na końcu "naciągałem" górne rogi.
 17. @malimalinello: Ipaky mam około pół roku i nigdzie nie jest pęknięte, żaden przycisk nie wypada. Albo wkładałeś do pokrowca telefon na siłę, albo trafiłeś egzemplarz z wadą fabryczną. Z wycieraniem się zgodzę, bo moje też na rogach lekko się starło.
 18. @Albin: Nawet zacytowałem Twój post na ten temat Tak w ogóle, to zamówiłem coś takiego do testów, żeby wykluczyć całkowicie sterowanie ładowania elektroniką: Bo albo mam wyjątkowego pecha, albo część przejściówek nadaje się tylko do kosza.
 19. Jak już pisałem wcześniej, ta sama ładowarka. Sprawdziłem jeszcze raz te adaptery i drugi dobił do tych 1.9XA. Ale trzeci cały czas wyraźnie odstaje. Może jest po prostu uszkodzony... Mnie to nie dziwi, bo jakiś czas ktoś pisał (nawet chyba na tym forum, ale teraz nie mogę znaleźć tego tematu), że telefon wykrywał podłączenia do ładowarki, ale się nie ładował. Dopiero wymiana adaptera rozwiązała problem. A tutaj np. problemy powodował przedłużacz: EDIT: znalazłem -
 20. Dobra, może za bardzo uprościłem. Wartości natężenia, które podałem na początku to maksymalna wartość jaką udało mi się zaobserwować podczas ładowania z użyciem danego adaptera.
 21. Zanim zaczniesz bluzgać na prawo i lewo to może dopytaj o szczegóły. Po 1 - No i co za różnicę to robi, skoro za każdym razem zestaw testowy różnił się tylko adapterem? Po 2 - Doskonale zdaję sobie z tego sprawę. Nigdzie nie napisałem, że pomiar był podczas 1 ładowania. Każdy adapter to osobne ładowanie. Temperatura w pokoju stała, telefon leżał nieużywany przez kilkanaście-kilkadziesiąt minut przed podłączeniem. Zakładam więc, że za każdym razem miał +- tę samą temperaturę. Ładowarkę podłączałem przy tym samym poziomie naładowania baterii (20-21%) i obserwowałem miernik przez kilka minut (a w zasadzie to zerkałem co jakiś czas do końca ładowania - im więcej % baterii, tym mniejszy prąd). Po 3 - To samo co w pkt. 1.
 22. Znany problem. Niektóre urządzenia po podłączeniu jacka działają poprawnie, niektóre nie...
 23. Telefon z podpisu: Xiaomi Redmi Note 3 na Snapdragonie.
×
×
 • Create New...