Jump to content

rzadzu

Użytkownicy
 • Posts

  173
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  XRN3Pro 3/32

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

rzadzu's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

9

Reputation

 1. Mam wrażenie, że MIUI lepiej sobie radziło z powiadomieniami (po zablokowaniu apek, wyłączeniu oszczędzania itp.). Na tym romie wyświetla mi czasami powiadomienia dopiero po odblokowaniu ekranu. Kłódki też się nie da założyć, bo po jakimś czasie się zdejmuje sama.
 2. Z tego co widzę, to czasami potrafi się zdjąć "kłódka" z aplikacji. Da się coś z tym zrobić?
 3. @Kamil Kupiec Tak właśnie zrobiłem Na razie trochę mnie przeraża ilość ustawień w tym ROMie, ale mam wrażenie, że będę bardzo zadowolony z przesiadki.
 4. @Kamil Kupiec @Demon3 @musek @Daviteusz Możecie mi powiedzieć czy root jest "out of the box" czy trzeba samemu instalować? Nie mogę nigdzie znaleźć tej informacji... EDIT: Ok, nie wiem jak ja wczoraj tego szukałem. Przekopałem się przed chwilą przez temat na XDA i wychodzi na to, że nie ma roota.
 5. Rozwiązałeś ten problem? Zastanawiam się czy warto instalować ten ROM jako daily.
 6. Equalizera nie ruszałem w ogóle. Po prostu Xiaomi (te które testowałem z audio w samochodzie - RN3Pro i R3) grają po AUX bardzo słabo. Na słuchawkach nie ma tragedii, więc zastanawiam się, czy to nie jest kwestia jakiegoś automatycznego rozpoznawania podłączonego urządzenia. Jeżeli jest, to zmiana ROMu może rozwiązać ten problem.
 7. Apka Sony nie naprawi mi dźwięku w Spotify I w zasadzie to nie chodzi mi nawet o słuchawki (gdzie na jakość dźwięku nie narzekam), a o połączenie telefonu kablem AUX z audio w samochodzie. Dźwięk jest strasznie płaski. Mój stary Jiayu G4S sprawdza się tam zdecydowanie lepiej...
 8. Czy instalując ten ROM mogę liczyć na poprawę jakości dźwięku z gniazda słuchawkowego?
 9. Ciekawe czemu mój nie chce :-/ Spróbuję jeszcze z innym telefonem. EDIT: Mam wrażenie, że dopiero naprawdę mały prąd wyłącza ten powerbank. Podłączyłem wyłączony telefon i po naładowaniu lampki na powerbanku zgasły.
 10. Ale gdy się naładuje powerbank czy podłączone do niego urządzenie?
 11. Mam pytanie do posiadaczy tego modelu. Czy po naładowaniu podłączonego urządzenia powerbank powinien się wyłączyć? Wersja 16000mAh tak robiła. Mój egzemplarz 20k v2 cały czas pozostaje włączony (Kindle leżał naładowany pół nocy, rano diody cały czas migały).
 12. W oryginalnym iOttie jest dodatkowa podkładka do mocowania na desce rozdzielczej, która poprawia trzymanie. Nie masz czegoś podobnego w tej podróbce?
 13. iOttie Easy One Touch 3
 14. Co się dzieje z tym ROMem, że od 3 tygodni nie ma aktualizacji?
×
×
 • Create New...