lucyfer08

Użytkownicy
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About lucyfer08

 • Rank
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wykonałem teraz połączenie 10 minutowe. Spadło 3% baterii, do tego temperatura to 25C.
 2. Parę chwil po skończeniu rozmowy było 41 stopni.
 3. Po 4 godzinach telefon leży. Tylko włączone Wi-fi i sporadycznie fejs oraz messenger.
 4. Zrobiłem to przy pełnej baterii. Po 4 godzinach jest 89%. Tylko z włączonym Wi-Fi. Zobaczę jak będzie później.
 5. U mnie też szału niema z baterią. Co ciekawe przez połowę dnia trzymała dobrze, tylko później potrafiło spaść około 20% w przeciągu 30 minut. Lipa.. Podczas rozmowy górna część ekranu mocno sie rozgrzewa. MIUI 8.2 (6.12.29)
 6. Kurcze udało się!! Jestem szczęśliwym posiadaczem normalnego ROM-u! Telefon teraz działa idealnie. Dzięki chłopaki za pomoc-jesteście Wielcy!
 7. Umieściłem miui.eu takie jakie się pobrało, bez wypakownia. Teraz co mam zrobić bo tego okna w poradniku nie widzę ?
 8. Pomogły drugie sterowniki. A mam rozumieć, że muszę wrzucić na SD chiński ROM, tak ? Czy od razu mogę MIUI.EU ?
 9. Odinstalowałem wszystkie wykrzykniki z Android, wgrałem sterowniki, debugowanie USB jest włączone, ale wciąż mi nie pokazuje mojego telefonu. Przy wejściu w fastboot pojawia się ponownie android w wykrzyknikiem.
 10. A co zrobić z tym fantem ? Przy 50% wywala Program ADB nie pokazuje mojego telefonu
 11. Właśnie dotarł SMS ze zgodą. Co zauważyłem, że wejście w tryb recovery wygląda zupełnie inaczej niż w poradnikach. ADB/Fastboot nie działa poprawnie na moim Win 8. W poradniku: Pobierz instalator ADB/Fastboot, do tego folderu wrzuć także Twrp --- mam wrzucić TWRP do folderu ADB ? Nie rozumiem.
 12. Witajcie, Od kilku dni jestem w posiadaniu Redmi Pro od Goldway. Telefon trafił do mnie z dziwnymvROM-em. Nie działa aplikacja SMS, telefon się restartuje przy użytkowaniu, pobieranie ze Sklepu Play trwa wieczność.. Jestem na etapie oczekiwanie na zgodę odblokowania, ale do czasu aż wgram normalny ROM, potrzebuje korzystać z telefonu, a teraz nie mogę. Po podłączeniu do PC widać telefon, jednak piszę: ADB Interface: Nie można odnaleźć sterownika. Pomogło by pobranie czegoś co mogło by ustabilizować pracę urządzenia chociaż na kilka dni ?
 13. Tak, język polski jest ale jak zauważyłem w około 90%. Obawiam się że wgranie ROM-u może być dla mnie zbyt skomplikowane.
 14. Witajcie. Od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem Redmi Pro. Niestety zachwyt miną gdy telefon zaczął się samoistnie restartować podczas korzystania. Przykład: wczoraj wyłączał się tylko gdy wchodziłem w aparat lub sklep Play, dzisiaj już w spoczynku. Wersja MIUI - 8.0.4.0 (Stabilna) - z taką dotarł do mnie. Jeśli można przenieść do odpowiedniego działu, było by spoko.