Jump to content

buczo

Użytkownicy
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About buczo

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  redmi note 3

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Będzie ktoś tak łaskawie i poda mi link do zupa z super. Please
 2. szczeze to ten rom to jakaś porażka totalna.
 3. Miuipolska zainstalowane przez twrp. Wiesz może dlaczego nie ma supersu? Ewentualnie co zrobić w takiej sytuacji żeby mieć supersu?
 4. Zainstalowane przez recovery nie ma żadnej aplikacji google, jak wchodzę w google play i chce coś zainstalować bądź zrobić aktualizację wyświetla błąd. Jak zainstalować supersu?
 5. mam tylko phone storage. Czy to to?
 6. Hej Jaka jest proedura instalacji miuipolska na redmi note 3 32g? chodzi mi o instalacje przez recovery, czy moge to zinstalowac z pamieci wewnetrznej czy z usb przez otg?
 7. temat jak z głównej wp... nic nie ma do treści podanej w poscie. Przecież tytuł powinien brzmieć " Flash TWRP.img na odblokowanym Redmi Note 3 przez flashify " Po co tyle ścierwa do dajecie? znajdziecie sposób na odblokowanie bootloadera, a nie powielacie coś co jest wszedzie. a żeby nie bylo że wziąłem to z du.. tutaj cytat " I was only granted after I did UNLOCKING YOUR BOOTLOADER, ROOTED for REDMI NOTE 3 and successfully got thru "
 8. Super tylko co zrobic jak odrzucili prosbe o odblokowanie? Mam zakladac nowe konto na innego maila i nr telefonu?
 9. Z tego co wiem to tylko na dev ale niektorym udalo sie na stable.
 10. Moze ktos sprawdzic, czy przy udostepnianiu intenetu przez wifi ssid jest po chinsku czy polsku po zatwierdzeniu ustawien? please
 11. Moja wersja to 7.0.22.0 Gdy probuje zmienic nazwe ssid w udostepnianiu internetu przez wifi, po zatwierdzeniu zostaja chinskie krzaki w nazwie i hasle. Ktos moze natknal sie na rozwiazanie tego problemu?
 12. U mnie ta aplikacja dopiero sprawiła że google play ruszyło. Google installer谷歌应用下载器.apk
 13. Instalacja romu 7.0.22.0 przebiegła pomyślnie, bez najmniejszego problemu. Wszystko przebiegło pomyślnie, na komputerze z zainstalowanym systemem windows 7 professional 32bit. Problem sprawia wersja 64-bitowa. Dziękuję wszystkim za pomoc i sugestie.
×
×
 • Create New...