Jump to content

alkesaltzer

Użytkownicy
 • Posts

  4
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  xiaomi redmi note 2

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

alkesaltzer's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. właśnie zastanawiam się nad nova launcher lub apex launcher. przetestowałem oba i pojęcia nie mam który wybrać. Może wie ktoś który jest wydajniejszy , mniej awaryjny ? Oba są rozbudowane a mi zależy tylko na obracaniu ekranu.
 2. super poklikam. a coś konkretnego stabilnego, nieobciążającego znasz ? Jak rozumiem samo MIUI7 takiej opcji nie posiada ?
 3. Hej Nie wiem jak to nazwać ale od dłuższego czasu poszukuje apki która umożliwi obracanie ekranu głównego, pulpitu z górnym paskiem. Zainstalowany najnowszy miui polska. Wiecie coś o tym ?
 4. Witam Odebrałem wczoraj redmi note2 z chin. Myślę sobie ok od razu wgrywam miuipolska jednak po włączeniu zaskoczenie. Wszystko ładnie po polsku a w info o telefonie mam Wersja android: 5.0.2 LRX22G Wersja miui: 7.0 (stabilna) 7.00.66.00 (LHMCNCI) Tłumaczenie MIUI: tłumaczenie i Rom MIUIPolska.pl Jak to w końcu jest mam miuipolska czy nie. Czy jest to jakaś chińska przeróbka z polskim wsparciem ? Zastanawia mnie ta polska reklama tłumaczenia. Powiedzcie aktualizować czy nie bo tu w pobieralni MIUI 7 dla tego tle. nie znalazłem.
×
×
 • Create New...