Jump to content

pablolite

Użytkownicy
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About pablolite

 • Rank
  Użytkownik
 • Birthday 02/18/1984

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Redmi Note 3

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A to co to jest? http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=334038&extra=page%3D1&mobile=2 Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 2. Może kogoś interesuje stable z miui 8 pod ten telefon, a nie przegląda innych for dyskusyjnych. Tobie się nie przydało ok. Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 3. Redmi Note 3 MTK MIUI Global Stable V8.0.1.0.LHNMIDG Hello MIUI-ers, A good news for all Redmi Note 3 MTK users, my port of Global Stable V8.0.1.0.LHNMIDG is out for download and you can find links and all the related information below, so grab it and reply to this thread with your feedback. TWRP ROM SP-Flash-Tool ROM TWRP: 1024M a4dfae8dc5c1312244f53b77c222fc0f SP-Flash-Tool: 1220M
 4. Potwierdzam, że można przejść z 6.1.14 (bez ROOT) do wersji 6.1.21 (z ROOT) bez utraty danych. Przed programowaniem nowego obrazu w SPFLASH, wystarczy odznaczyć wszytko oprócz system.
 5. We could flash it with sp tool and check only "system" box (for update from xiaomi.eu version 6.1.11 up 6.1.14), so the system will be updated and the data will not be lost!!! It work. Czyli można flashować odznaczając w SPFLASHu wszystko oprócz "system" - nie traci się wtedy wszystkich danych z telefonu. Patrząc na changelog, nie wiem czy w ogóle warto zawracać sobie głowe tym update, tym bardziej, że nie zauważyłem u siebie błędów.
 6. @isaak Zdaje się, że język polski jest "pożyczony" z miuipolska.pl, więc wszystko jest po Polsku. @maciaso Aktualizacja nie zadziała, bo dotyczy oryginalnego DEV'a.
 7. Zrzuty ekranu z telefonu, który zaliczył bricka. Pole "Serial NO" mogę dowolnie zmieniać za pomocą MauiMETA (podobnie jak MAC, IMEI i wszystk co jest nvram). Faktycznie, Numer Seryjny ze statusu urządzenia to ID CPU z *#*#6484#*#*. Czyli chyba pozostaje problem ustalenia "Serial NO"...
 8. Juz pisałem w tym wątku jak do tego doszło, programowałem telefon najnowszą wersją SPFLASH w Windows 10 64bit. Czy mógłbyś odpowiedzieć na powyższe pytanie z mojego postu?
 9. @Alek 1) *#*#6484#*#* -> Software version -> Serial No2) About phone -> Status -> Serial number -> Serial number W 1 i 2 masz takie same SN?
 10. Pytanie czy ten SN należy zapisać dokładnie w takim formacie jak jest na naklejce / pudełku. Czy jest ktoś w stanie (kto nie uwalił NVRAM) podać jaki ma SN wpisany w telefonie, a jaki na pudełku: 1) *#*#6484#*#* -> Software version -> Serial No 2) About phone -> Status -> Serial number -> Serial number Oczywiście proszę zamaskować kilka znaków, podając czy pod maską była cyfra czy litera. Dziękuję.
 11. Zmieniłem nazwę sieci na "dom", laptop wykrywa "dom". Domyślnie nazwa faktycznie była złożona z chińskich znaczków.
 12. Możesz z łaski swojej zobaczyć mój temat o SN i wpisać te dane, bardzo mi to pomoże
 13. IMEI odzyskałem na stałe i mam wpisany prawidłowy, SN nie wiem do końca, bo nikt mi nie odpowiedział w temacie:
 14. Czy komuś na tym sofcie działa Lokalizacja urządzenia? Konto Xiaomi -> Chmura Xiaomi -> Lokalizacja Urządzenia. U mnie nie mogę tego włączyć, ale wydaje mi się, że ma to związek z odzyskiwaniem IMEI i MAC... Może ktoś to sprawdzić?
×
×
 • Create New...