Jump to content

zibizz1

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About zibizz1

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi4c
 1. Opóźnienie przy wyłączonym ekranie może wynikać z opcji "WiFi włączone w trybie uśpienia" w zaawansowanych ustawieniach WiFi. Można ustawić na nigdy lub tylko przy ładowaniu(ja tak mam) wtedy maile i inne komunikatuy przychodzą często dopiero po włączeniu ekranu. WiFi w tym ustawieniu wyłącza się po jakimś czasie od wyłączenia ekranu, z moich obserwacji coś między 10 a 15 minut
 2. Jak na system który zjada ok 1,2GB i brak SSD to szybko się ładuje
 3. U mnie także System Android i Android OS królują na liście zużycia. Z właczoym Wifi(właczone w trybie uśpienia) i synchronizacją plus jedna karta SIM leci ok 10% na 5 godzin, z sporadycznym właczeniem ekranu, na kilka sekund. Teraz wyłaczyłem wifi w uspieniu i wziałem maksymalne oszczedzanie i dodalem autmatyczne zamykanie apek po 30 minutach.
 4. Ja kupiłem taką: http://allegro.pl/hub-otg-usb-3-1-usb-c-typ-c-do-2-x-porty-usb-2-0-i5843238042.html Telefon obsługuje tylko to co podłaczymy w pierwszej kolejności. Tzn że nie można ładować telefonu i mieć podłączonej myszki/klawiatury Myszka i klawiatura działa bez zarzutu, jakiś stary czytnik kart działa ale wolno, Mimo wszystko jestem bardzo zadowolony.
 5. Oprócz pierdółek to w kązdym kolejnym androidzie są kolosalne zmiany których większośc użytkowników nie dostrzega. I to właśnie z pwoodu tych zmian zmienia się pierwszy numerek w wersji. Android 5- wiele kont na jednym urządzeniu, w jendym miejscu przełączamy urzedzenie w zupełnie inny tryb z innymi aplikacjami, osobnymi powiadomieniami itp. Kolosalna zmiana. Swiętna rzecz jesli mamy np wspólny tablet rodziny czy TV box na androidzie, z których korzysta wiele osób. Android 6 - selektywne udzielanie pozowoleń. Teraz już nie będziemy musieli udzielać pozwoleń aplikacjom na wszystko cze
 6. czasami doległo mi to na HTC One S, albo po rozmowie nie mozna było jej zakończyć(czekałem aż druga strona to zrobi), albo nie dało się odebrać. Przydarzało się to bardzo rzadko. Wydaje mi się że jest to wina czujnika zbliżenia lub jego obsługi.
 7. Jeśli chodzi o Androida to apka w tle ma zablokowany główny wątek, ale pozostałe wątki (jeżeli aplikacja takich używa) dalej działają, co za tym idzie takie apki w tle potrafią zużywać baterie. Większość apek może sobie bezproblemu wisieć ale czasem trafi sie taka że pozostawiona w tle wysysa baterie. Tutaj akurat lubie za iOSa za to że odcina zupełnie zminimalizowaną apke od systemu.
×
×
 • Create New...