Jump to content

kraft

Użytkownicy
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by kraft

 1. Mam ten sam problem. Routery TP-Link Deco M4 w mesh. Przymula do około 0,3 Mb/s down (ze SpeedTest), testu upload nie potrafi nawet zacząć, wyskakuje błąd. Strony ładują się wtedy w ślimaczym tempie. Po restarcie pełne 300 Mb/s w obie strony. Problem powtarza się nawet po kilka razy na dzień. Na pozostałych urządzeniach tego problemu nie ma więc to nie od routera. Dodam, że niekiedy nie chce się połączyć z wifi 5GHz, mimo, że router w tym samym pokoju. Denerwująca sprawa. Edit: Nie wiem co się stało, ale po ostatniej aktualizacji problem z Wi-Fi zniknął. Ulga jak nie wiem co, aż boję się instalować nowsze update'y hehe.
 2. Witam. Mam pytanie dotyczące trybu ultraoszczędzania baterii w MIUI 12 (MI9T PRO). Czy to normalne, że po włączeniu trybu nie ma dźwięku powiadomień SMS? Gdyby nie to, używałbym tego trybu często w pracy, no ale tak...
 3. Witam. Czy ktoś ma i używa z powodzeniem w swoim K20 Pro / MI9T Pro adapter USB-C / ethernet? Bardzo ułatwiłoby mi to pracę, ale nie wiem czy ten model obsługuje karty sieciowe na OTG. Edit: Zaryzykowałem i kupiłem Ugreen ethernet adapter. Działa, ale nie pojawia się ikonka połączenia. Tzn pojawia się pusta przestrzeń między zasięgiem sieci komórkowej, a ikonką bluetooth. Kiedy odpinam adapter, "przestrzeń" znika. Pozostaje tylko jeszcze ogarnąć DHCP i ręczny adres IP. Może ktoś ma w tym doświadczenie? Pozostaje chyba tylko via terminal.
 4. Sugerowałem sie moim MI4I, który ma dwa IMEI, a jest dual standby. Karty nowe, niektóre nawet bardzo, te które testowałem. W każdym razie sklep szybko zareagował i kurier juz jedzie po odbiór.
 5. Witam. Wczoraj przyszedł do mnie MI4C (2015561) zakupiony na Allegro. Problem pojawił się gdy chciałem włożyć służbową kartę SIM. Nie wykryło jej w ogóle. Po małym rozeznaniu stwierdziłem, że telefon ma zamiast dwóch różnych imei, jedno imei i meid. Czy może ktoś z Was potwierdzić, że Wasz model ma dwa imei, czy imei i meid? Nie wiem czy to jakaś wersja na rynek chiński...
 6. Witam. Od jakiegoś czasu w moim MI4I przy przełączeniu na przednią kamerę po chwili zaczyna pojawiać się szum. Stopniowo zwiększa nasilenie, aż praktycznie przesłania wszystko, co "widzi" kamera. Zauważyłem, że im cieplejszy telefon, tym proces przebiega szybciej. Wipe nie pomaga, czysty soft też nie. Czy pozostaje tylko naprawa? Poniżej przykładowe zdjęcie (ciemno w pokoju, lekko przebija się TV) https://drive.google.com/file/d/0B_OkOBsmsld4UWVGQk1jTi1ieEV1aF9ScmxaRG5LbGloX0xz/view?usp=sharing Edit: OK, zrobiłem już rozeznanie. Problem występuje u wielu użytkowników. Pozostaje jedynie serwis.
 7. Witam wszystkich. Mam problem z wifi w telefonie. Dziś zauważyłem, że pomimo tego, że router i telefon widzą się, nie mogę się z nim połączyć. Na liście sieci, SSID mojego routera widnieje jako "zapisana" i nic. Raz na jakiś czas próbuje się połączyć i dalej "zapisana". Niekiedy pojawia się na pasku stanu ikonka wifi z jakimś znaczkiem typu "pochylona ósemka", niekiedy nawet na chwilę połączy, ale po chwili rozłącza. Usunięcie i ponowne wpisanie hasła nie pomaga, restart routera również, ale router odpada, ponieważ inne urządzenia łączą się bez problemu, a podłączenie do dwóch innych routerów skutkuje tym samym problemem. Co może być przyczyną? Edit: teraz dodatkowo zauważyłem, że o ile łączy się z moim MI Band, to nie łączy z moim adapterem bt - Logitech do strumieniowania audio. Po bezowocnej próbie sparowania wyskakuje błąd 5B39 Edit2: Jakoś wszystko wróciło do normy. Samo od siebie, dziwna sprawa. Można skasować temat.
×
×
 • Create New...