tmdevil

Użytkownicy
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About tmdevil

 • Rank
  Użytkownik
 • Birthday 11/07/1990

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. tmdevil

  Przywitaj się!

  Witam i jednocześnie żegnam, Xiaomi z ulgą sprzedane można wracać na normalny soft
 2. Ciekawe czemu zaczynają od drugiej części zamiast pierwszej :)
 3. Ja to czekam na jakieś zaproszenia do One Plus One X :)
 4. Wersja MIUI: 5.11.5 Posiadany smartfon: Xiaomi Redmi Note 2 Jakim użytkownikiem jesteś? Zaawansowanym Opis znalezionego błędu Słaby transfer w Google Play z łączem 30Mb/s pobiera jak łączem 10Mb/s (Na pobugowanym AOSP problem ten nie występuje więc wina MIUI), kolejny problem to brak możliwości ustawienia domyślnego Launchera Google, następny problem to brak możliwości ustawiania tapet z poziomu Galerii/Ustawień po zmianie domyślnego Launchera i restarcie telefonu np Nova, Apex. Logcat Brak
 5. Ja właśnie dostałem MOCOLO po miesiącu czekania, nacieszyłem się nim 2 minuty bo dostał się mały kurz pod szkło podczas przyklejania, chciałem go wyjąć a skończyło się jeszcze gorzej, dycha w plecy i leje na te szkła, niech się rysuje i tak telefon bez rewelacji a właściwie jego soft i aparat
 6. Testowałem z nakładką Sense7, były błędy w tłumaczeniu i problemy z GPS więc nawet nie chciało mi się dłużej testować tylko wyrzuciłem po 10 minutach.
 7. A co ma do tego najtaniej czy najdrożej, oryginał to oryginał. Wina leży ewidentnie w sofcie bo po pierwsze, telefon jest świeży a po drugie siedzi w nim MTK a jak wiadomo MTK to bugowisko. Mi się osobiście raz zdarzyło, że telefon nie chciał się wybudzić i były podświetlone tylko klawisze nawigacji na 5.9.24.
 8. Nie ma sensu instalować AOSP na MediaTeku, mając ten procesor jesteś skazany na stocka bo AOSP będzie zawsze pobugowane.
 9. Ale to komplikujecie wszystko, ściągnij to TWRP zmień nazwę na Update.zip wrzuć na telefon i zainstaluj jako aktualizacje w aplikacji "Update" następnie wrzuć na telefon MIUIPolska i wejdź w recovery z aplikacji "Update" lub kombinacją klawiszy, w recovery robisz full wipe i flashujesz rom, prościej się nie da, ja zrobiłem po swojemu i wszystko chodzi elegancko, bo z tych poradnikòw to tylko zgłupieć można.
 10. Logi, PIN, można od razu przyznać uprawnienia a nie grzebać w ustawieniach i ogólnie bardziej jej ufam. Szkoda, że telefon ma MTK i raczej nie ma co liczyć na dobre AOSP bo już dawno MIUI poszło by do kosza. Najgorzej, że Freedom nie działa na tej nakładce przez co granie w gry jest prawie bezużyteczne bo jak wiadomo 99% ma mikropłatności.
 11. Wszystkie MIUI Polska mają roota bo są na bazie rozwojowych (nawet te "Stabilne") problemów większych z nim nie mam chociaż wolałbym SuperSu niż te chińskie wynalazki.
 12. Ktoś mi wytłumaczy jak skonfigurować MiPilot żeby działał z TV? Wybieram TV > Producent i pokazuje się "Regulacja Głośności" a na dole okrągły przycisk "Naciśnij" to naciskam i wyskakuje "Uzyskano odpowiedz" a obok "Tap to continue" którego nie da się kliknąć. Cuda na kiju
 13. Witam, czy działa komuś na MIUI aplikacja Freedom w wersji 1.0.7K? Teoretycznie powinna działać na Lolipopie ale u mnie na Xiaomi Redmi Note 2 (Android 5.0.2 MIUI7) crashuje Sklep Google.
 14. Zainstalowałem TWRP, zrobiłem WIPE zaznaczając partycje jak na tym obrazku http://s12.postimg.org/zfpvy43bh/image.jpg i przy próbie wgrania najnowszego MIUI 5.10.22 wyskakuje FAILED bo nie może znaleźć katalogu "System" a po co mu katalog "System" skoro sam powinien go stworzyć gdyż instaluje się na nowo? Na S3, S2 bez problemu robiło się WIPE w ten sposób i ROM instalował się bez żadnych problemów.