jasio85

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About jasio85

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 2

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Telefon co jakiś czas nie wykrywa karty sim. Wystarczy restart telefonu i już jest ok. Odblokowałem bootloader i zainstalowałem najnowszą wersję MIUI (MIUI 10.2 by xiaomi.eu 8.11.1), ale nic to nie dało - karta sim po jakimś czasie nie jest wykrywana. Nie sprawdzałem w drugim slocie, bo karta ma standard microsim, a tam jest nanosim i trzeba by wycinać. Jakieś pomysły?
 2. Witajcie. Telefon mam od ok. 15 miesięcy. W maju tego roku pierwszy raz pojawił się brick. Przy pomocy zworki wgrałem od nowa soft. Powtórka z rozrywki jakieś 2 tygodnie temu. Dziś znowu to samo. Jakieś pomysły co może być przyczyną? Trochę to już męczące i zastanawiam się, czy można coś z tym zrobić...
 3. Witajcie. W Mi 4 LTE pękł digitizer. Zamówiłem drugi, wymieniłem bez większego problemu. Po wymianie okazało się, że przycisk prawy, działa tak samo jak środkowy, czyli zamiast cofać w jakiejś aplikacji, minimalizuje wszystko do pulpitu. Wersja Android: 6.0.1 MMB29M Wersja MIUI 8.2 by xiaomi.eu, 7.1.20 (rozwojowa) Zrobiłem z poziomu TWRP przywrócenie ustawień fabrycznych, ale nic to nie dało. Jakieś pomysły?
 4. Czy komunikat " Przepraszamy, ale nie możemy wyświetlić tej zawartości, ponieważ nie masz odpowiednich uprawnień. " wynika z mojej niskiej aktywności na forum? Chciałbym pobrać TWRP z pierwszego posta, ale nie widzę linka...
 5. Automapa w wersji 3.0.2 działa. Wyczyszczenie danych sklepu play, USŁUG GOOGLE i aktualizacja do MIUI 6.10.13 pomogły.
 6. Dołączam się do tematu. Mam problem również z Automapą. Mam TRZY takie same modele, zainstalowana ostatnia wersja MIUI (6.10.13), czyszczenie danych sklepu play i Automapy nic nie daje.