Jump to content

Emerceen

Użytkownicy
 • Posts

  12
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi redmi note 2

Recent Profile Visitors

556 profile views

Emerceen's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Witam, mam problem z mi4, telefon mimo pełnego zasięgu nie wykonuje połączeń. Podczas wybrania numeru, przez kilka sekund jest głucha cisza, a potem wskaźnik zasięgu pokazuje "no service". Osoby dzwoniące do mnie dostają komunikat o braku dostępności. Ręczne wyszukiwanie sieci znajduje tylko sieci 4g, internet działa bardzo dobrze, smsy też dochodzą i zostają wysyłane. Rom to miui eu.
 2. Po wyczyszczeniu cache przeglądarki, ciasteczek, zapisanych haseł i local storage formularz wyświetla się normalnie.
 3. Czyżby już nie jest wymagany wniosek o możliwość odblokowania? Gdy wchodzę w link http://www.miui.com/unlock/index_en.html i klikam Unlock Now, to przenosi mnie do okna z pobieraniem Mi Unlock http://en.miui.com/unlock/download_en.html Nie ma po drodze żadnego formularza do wypełnienia. Potwierdzi ktoś?
 4. Jak teraz wgram china dev przez miflash to telefon wstanie?
 5. Witam! Dzisiaj chciałem zainstalować rom Miui Polska, na wcześniejszy global rom 7. Jest to deugi redmi note 3 pro, w którym wziąłem się do wgrywania romu. Wykonywałem następujące kroki: 1.Sprawdzenie w fastboot stanu bootloadera - odblokowany 2. Wgranie twrp 3. Factory reset 4. Wgranie Miui Polska - telefon nie wstaje, nie da się wejść do recovery. 5. Ponowne sprawdzenie w fastboot - teraz wskazuje na zablokowany. W poprzednim telefonie miałem wprowadzone konto xiaomi na telefonie i udało sie odblokować oficjalnym narzędziem mimo niemożności włączenia telefonu, tutaj konto nie było wprowadzone i mimo pozwolenia na odblokowanie wyskakuje błąd - current account is different from the account info on the device W poprzednim telefonie po odblokowaniu i jeszcze raz wipe factory uruchomiło się miui polska, lecz tutaj problmem jest nie wprowadzone konto xiaomi, co zrobić?
 6. Żadna apka którą testowałem nie wysyła MMS, zawsze wyświetlają stan "w trakcie wysyłania" i tak w nieskończoność. Apka wbudowana nie ma z tym problemu, wysyla MMS normalnie. Z uprawnieniami jest wszystko ok, zawsze nadaje wszystkie możliwe, testowałem go SMS, chomp SMS i messages od Google. W czym problem? Miui 5.10.16,ale działo się tak samo na wszystkich romach. Sieć play.
 7. Ja w podstawowej wersji redmi note 2 td, mam w antutu 48k. Telefon nie jest świeżo po wipe, normalnie z niego korzystam, pamięć jest pełna.
 8. Jest możliwość zmieniania aplikacji SMS wywolywanej w przypadku kliknięcia ikony SMS bezpośrednio z dialera? Mam ustawioną aplikacje wszędzie jako domyślną, tylko w tym przypadku uruchamiana jest apka systemowa.
×
×
 • Create New...