Jump to content

steev

Użytkownicy
 • Posts

  51
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

steev last won the day on October 19 2015

steev had the most liked content!

Informacje osobiste

 • Płeć
  Nipowiem!

Dodatkowe

 • Smartfon
  RN2P, RN7

Recent Profile Visitors

868 profile views

steev's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

11

Reputation

 1. Ale najnowsza bezwzględnie, czy najnowsza wersja BSG? Z dwóch powyższych, to MGC_6.2.030_RN7_V1a_FINAL.apk Tutaj znajdziesz pełną listę (średnio przydatną)
 2. Nie : MGC_6.2.030_RN7_V1e.apk (BSG, 2019-05-09, changelog) MGC_6.2.030_RN7_V1a_FINAL.apk (BSG, 2019-06-05, changelog) (i tak, mocno to wszystko pokręcone )
 3. Przypuszczam, że .lrc https://c.mi.com/thread-1639982-1-0.html
 4. Testowałem dwie. NOHON. Brać, nie pytać, nie szukać lepszego. Pomarańczową 'oryginalną', kupioną awaryjnie na alledrogo po tym jak problemy z softem zajechały mi NOHONa. I nie, nie powiem co o tej baterii sądzę, bo dostanę bana do końca świata i jeden dzień dłużej
 5. Przede wszystkim, pomysł z timeline jest słaby, to nie facebook. Dodatkowo nie widzę opcji wyboru (sub)for, które chcę czytać (albo jest tak dobrze ukryta, że nie znajduję...)
 6. Znaczy, chcesz apką zainstalować sprzętowy odbiornik FM? Raczej się nie da...
 7. Testowałem, ale QuicKey czy inny wynalazek tego typu. Działało, ale żadna apka którą odważyłem się zainstalować, nie miała funkcjonalności która by mi pasowała (strzelenie zdjęcia 'w ciemno', albo wybudzenie telefonu i wejście od razu do home) Apki Xiaomi jeszcze nie testowałem...
 8. A napisał jak? Bo bywa że Chińczycy piszą o swoich towarach dużo różnych ciekawych rzeczy...
 9. Ditto Pisałem już o niej w innym wątku - zero grzania (ładowarki), zero problemów.
 10. Najkrócej : wskazujesz kartę dla netu - ta ma 3G/4G/... a druga karta ma tylko 2G. Możesz ją wskazać jako kartę domyślną do połączeń głosowych bądź wybierać przy każdym połączeniu z której karty dzwonisz. Kolejność kart w gniazdach dowolna. MMSy działają (jedynie w PLAY trzeba pamiętać o włączeniu w opcjach roamingu)
 11. Zaszalałem na dwie obudowy niemal-pancerne. http://www.aliexpress.com/item/phone-case-For-xiaomi-redmi-note-2-High-quality-silicon-hard-Protector-back-cover-for-Xiaomi/32479724279.html (wersja ze smokiem) http://www.aliexpress.com/item/Xiaomi-Redmi-Note-2-Case-Hybrid-TPU-PC-Protective-Case-Back-Cover-For-Hongmi-note2-Redmi/32444346305.html W obie obudowy telefon wchodzi cały, razem z plecami. Pierwsza jest dopasowana bardzo dobrze, obudowa lekko zachodzi na wyświetlacz. Lekko szorstkawa, będzie pewnie się trochę brudziła w miarę użytkowania. Ujęła mnie dużymi wygodnymi przyciskami (owszem, dość łatwo nacisnąć przypadkowo). Kupiłem do stosowania 'codziennego' Druga jest spasowana trochę gorzej, najlepiej trzyma w okolicach narożników (dodatkowo muszę podpiłować otwór na USB, bo o ile oryginalny kabel wchodzi idealnie, to moja ładowarka już rozpycha obudowę i może uszkodzić gniazdo). Na plus - ukryte przyciski (łatwiej wymacać niż w silikonie, ale wciąż trudne do naciśnięcia przypadkiem), podpórka z tyłu, można pewnie uchwycić. Dla mojej wielkiej łapy - wręcz idealna. Wzięta z myślą o zakładaniu przy wyjazdach w góry.
 12. A to przepraszam. To prędzej uszkodzony digitizer...
 13. mam niejasne przeczucie, że fon CI wchodzi od razu w MiRecovery...
×
×
 • Create New...