Jump to content

Baczeekk

Użytkownicy
 • Posts

  109
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Baczeekk

 1. Już sobie poradziłem, wszystko się udało. Dzięki. MiUnlockiem zainstalowałem brakujące sterowniki.
 2. Podpowiesz mi jak je zainstalować i skąd pobrać? Chwilę już z tym działam, ale nie mogę znaleźć konkretów. Mam Poco X3 NFC.
 3. Dlaczego MiFlash nie znajduje mi telefonu podłączonego w trybie Fastboot?
 4. Czyli teraz po prostu wgrać oryginalny soft przez MiFlash tak? Na forum na pewno jest instrukcja jak to zrobić krok po kroku?
 5. Cześć. Sprzedaję telefon i chcę wyzerować go do zera. Wcześniej był zrobiony root, odblokowany bootloader i zmienione TWRP. Usunąłem konta Xiaomi i Google, zrobiłem unroot przez Magiska. Teraz przy próbie powrotu do fabrycznych danych telefon uruchamia się w TWRP by mauronofrio. Jak to zrobić?
 6. Po zainstalowaniu nie widzę raczej żadnych zmian. Rzuca się tylko w oczy bałagan z powiadomieniami to znaczy np. 3 powiadomienia w różnych momentach tej samej, odczytanej już wiadomości albo brak jakiegokolwiek powiadomienia o nowej.
 7. Czy ktoś umie mi w banalny sposób wytłumaczyć jak przenieść całą galerię z chmury na urządzenie i wyłączyć synchronizację z nią? Nie pojmuję tego... Cały czas się coś nie zgadza. W chmurze jest to domyślne 5GB pamięci i cały czas komunikaty, że nie ma tam miejsca na pozostałe rzeczy. Ja ich wcale tam nie chcę, ale nie mogę jej wyłączyć i usunąć bo znikają mi pliki z galerii. Nie wiem jak je przenieść na samo urządzenie żeby mi się zaraz po tym znowu nie synchronizowały...
 8. Aplikacja nie pozwala na wysłanie i zapisanie relacji dłuższej niż jedna. Wiecie, nagrywam i tnie filmik na części. Pierwszą część mogę udostępnić, wysłać czy zapisać. Każda następna - błąd. Instalowałem na nowo aplikację, czyściłem dane. Ciągle to samo. Spotkał się ktoś z taką sytuacją?
 9. Baczeekk

  McDonald's

  Po ostatniej aktualizacji aplikacji McDonalda działają wam kupony? Miałem tę aplikację ukrytą w Magisku, wszystko działało ok aż tu nagle niespodzianka. Wykrywa roota mimo to. Jak to u was wygląda?
 10. Co jest winą słabej jakości w zrzutach ekranu? Zapisuję go, wchodzę a tam napisy i cała reszta bez żadnej ostrości.
 11. Czy wam też jakby wyłącza aplikacje w tle po niedługim czasie? Jakby jakieś oszczędzanie energii, które jest wyłączone. Aplikacje długo się uruchamiają jakby wstawały od zera. Myślałem, że to chwilowe po aktualizacji, ale wciąż to dostrzegam.
 12. Tak, jednak chodziło mi o klawiaturę tak jak na poniższym screenie. Tu i tak wygląda to dobrze, ale przy innej jasności ekranu (korzystam z automatycznej) wymienionych przycisków praktycznie nie widać.
 13. Tak, czyli tak jak myślałem co do oszczędzania energii. Czyli w przypadku tego Poco jeśli ustawię tryb ciemny to nie zyskam nic poza względami estetycznymi? Co to znaczy artefakty trybu ciemnego? Jak rozpoznać te aplikacje?
 14. Jakiego motywu używacie w swoich X3? Kiedyś słyszałem, że motyw czarny w ekranach IPS wcale nie oszczędza baterii. Tutaj w ustawieniach pisze, że niby tak. To jak to jest? Jeśli używacie czarnego to jakiego motywu w klawiaturze? Klasycznego? Nie przeszkadza Wam to, że klawisze wstecz, emotki, cofnij czy enter są praktycznie niewidoczne?
 15. @lowermann Nie, ale i tak nie działa to jeszcze do końca tak jak powinno. Pływające okno map Google nie działa prawidłowo. //Już działa i to bardzo dobrze. Lepiej niż w 12.0.1. Mówię o mapach.
 16. Pozmieniałem trochę motyw z jasnego na ciemny i odwrotnie zastanawiając się który ostatecznie wybrać i tapeta została ciemna. Ustawiłem ją jeszcze raz przy jasnym motywie, uruchomiłem ponownie telefon a ona wciąż jakby dopasowana do ciemnego trybu.
 17. Ok, zaktualizowane. Teraz czas na obserwację. Pierwsza rzecz która pewnie wielu interesuje to dymki Messengera. Działają choć tak jak wyżej napisane teraz w nowej, kwadratowej odsłonie. Na pierwszy rzut oka, przynajmniej dla mnie - słabiutkie. Poprzednie rozwiązanie o wiele przyjemniejsze. Może to kwestia przyzywczajenia.
 18. Już rozumiem skąd narzekanie ludzi na oprogramowanie Xiaomi. W Samsungu zdarzało się długo czekać na aktualizację do nowego Androida, ale żeby ją wprowadzili z mnóstwem błędów i ponad miesiąc mieli to głęboko gdzieś to nigdy się nie spotkałem. Fenomen. Aktualizacja, która więcej popsuła niż naprawiła czy dodała i zamiast poprawki po kilku dniach - cisza. Spróbowałem tańszych urządzeń i chyba trzeba je sobie jednak odpuścić.
 19. To może być aktualizacja bo wraz z jej wejściem weszło mnóstwo błędów a olali to kompletnie i żadnej poprawki cały czas nie widać.
 20. Nic się nie zmieniło. Od aktualizacji żadnej poprawki...
×
×
 • Create New...