Jump to content

lukaszek1981

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi note 8 pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

lukaszek1981's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Dzięki, działa. Zassałem wczoraj aktualizację ale zauważyłem problemy z zasięgiem, przeskakiwanie na roaming a cały dzień jestem w centrum miasta. W konsekwencji około 19 godz mam 23% baterii a zawsze miałem śmiało 60%
 2. Hej, nie rozumiem. Mam tam że 8tys plików i mam wszystkie nazwy zmienić? Zmieniłem, jeden, na, próbę i dalej, nie ma, nagrań w historii połączeń.
 3. Ta funkcja w historii połączeń konkretnego numeru pokazująca nagrania z nim była zajewybawista. Bardzo często z niej korzystałem żeby przypomnieć sobie np ustalenia z klientem. Myślisz że dasz radę ją przywrócić?
 4. W poprzednim był też dostęp poziomu dialera i historii połączeń, wybierałem numer wchodziłem we więcej i były widoczne nagrania z tym numerem. A w dyktafonie to jedt wszystko..
 5. Witam, zainstalowałem na mi10. Fajnie działa ale zniknęły nagrane rozmowy, tzn w ustawieniach dialera są i są aktywne natomiast nie ma dostępu do nagrań z poziomu historii połączenia danego numeru jak do tej pory. Co poradzić? Funkcja mega mi przydatna.
 6. Xiaomi MI 10 zainstalowany miui polska i zauważyłem jeden irytujący problem, Podczas rozmowy ekran się nie wyłącza lub nagminnie wybudza i o policzek klika się w najdalszych czeluściach swoich opcji włącznie z zawieszeniem aktualnej rozmowy i zainicjowaniem nowej bóg wie z kim. Na ori sofcie nie było to tak uciążliwe i były jakieś ustawienia dotyczące zachowania ekranu podczas rozmowy. Tu nie mogę ich znaleść. Podpowiecie jak zaradzić temu zachowaniu?
×
×
 • Create New...