Matf

Użytkownicy
 • Content Count

  162
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

24 Excellent

About Matf

 • Rank
  Zaawansowany

Recent Profile Visitors

457 profile views
 1. Mam problem z instalacją recovery na moim Xiaomi Redmi Note 4 (Snap 635), nazwa kodowa: mido. Posiadam najnowszy Global Rom. Oto kroki jakie zrobiłem:1. Odblokowałem bootloader2. Pobrałem najnowsze twrp (twrp-3.2.1-0-mido.img)3. Uruchamiam telefon (podłączony do PC) w trybie fastboot4. Uruchamiam wiersz poleceń i sprawdzam obecność urządzenia komendą: fastboot devices. Jest OK - PC wykrywa.5. Wpisuję komendę fastboot flash recovery twrp.img i wszystko flashuje, wydaje się być OK.6. Chcę zrobić reboot do twrp komendą fastboot boot twrp.img. Niby wszystko jest OK, ale telefon się nie bootuje do twrp tylko cały czas widzę królika z napisem fastboot. Muszę przytrzymać przycisk power w telefonie przez kilkanaście sekund, po czym telefon uruchamia się normalnie, ale zamiast twrp cały czas mam mi-recovery.. Co robię źle? Już wiele razy to robiłem na innych telefonach i się udawało.. Jakieś pomysły?
 2. A czy to jest coś wartego niepokoju, czy można dać sobie z tym spokój? Szczerze mówiąc to nie odczuwam aż takiego dużego dyskomfortu. Muszę dosyć mocno potrząsać tym telefonem, żeby usłyszeć ten szelest, który swoją drogą jest bardzo cichy. Nie przeszkadza mi to nawet. Pytanie tylko czy wpływa to na żywotność/pracę całego telefonu?
 3. Pracujesz w serwisie, mówisz? W jakim mieście?
 4. No ale mi ewidentnie coś lata wewnątrz, przecież nie jestem głuchy. Może chociaż jakieś domysły? Silniczek wibracji?
 5. Cześć, Dzisiaj otrzymałem nowego Xiaomi Redmi Note 4 Global Edition 3/32 Snap 625 Wszystko jest ok, wszystko działa normalnie. Niepokoi mnie tylko jedna rzecz: Gdy potrząsam telefonem to coś tak jakby wewnątrz się porusza i słychać taki szelest. Tak jakby coś tam luzem latało. Co to może być? Przejmować się?
 6. Matf

  MIUI 7.8.31

  Odpowie mi ktoś czemu Redmi 4 Prime nie ma aktualizacji?
 7. Matf

  MIUI 7.8.31

  Czemu nie ma aktualizacji na Redmi 4 Prime?
 8. Matf

  MIUI 7.3.30

  Eh, chyba pora pożegnać się z Xiaomi. Wolę kupić normalny telefon z normalnym softem za parę stówek więcej i mieć święty spokój. Peace.
 9. Matf

  Xiaomi Redmi 4

  Serio piszę. Jasność automatyczna, WiFi cały czas włączone. Najczęściej to korzystam z przeglądarki / Facebooka / Messengera / gram w jakieś proste gry / Spotify. Na ten moment np. mam 40% baterii przy SOT 8h20m więc łatwo można obliczyć, że SOT końcowy wyniesie jakieś 14h. Mój rekord, jak wspomniałem to 16h. Sam się zastanawiam czy moja bateria jakaś wyjątkowa jest. Miuipolska z 8 grudnia.
 10. Matf

  Xiaomi Redmi 4

  Telefon mam od miesiąca i bateria trzyma średnio 13-15h SOTU. Telefon ładuję co 3 dni. Ciekawostka: Nie zaobserwowałem, by instalacja aplikacji Facebook i Messenger wpłynęła na działanie baterii.
 11. Matf

  MIUI 6.12.29

  Takie głupie pytanie: Czy jeśli posiadam miuipolska z dnia 8 grudnia, to mogę poprzez updater wgrać od razu z 29 grudnia? Czy trzeba to wgrywać po kolei?
 12. Ja też mówię o czasach SOT. 16h SOTU. A beteria średnio trzyma 3 dni przy bardzo intensywnym użytkownaniu