Jump to content

wujot10

Użytkownicy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by wujot10

 1. Panowie, mam wgrane najnowsze TWRP, Android10 i MIUI11. Chciałem zaktualizować Androida więc ściągnąłem najnowszą wersję. Widać ją ładnie w pamięci wewnetrznej przez wbudowanego managera. Po kliknięciu zainstaluj telefon przechodzi do TWRP i dalej nic się nie dzieje. Klikam install i w plikach nie widać ściągniętego oprogramowania. Lista plików też jakoś mi się nie zgadza z tym co było widać w managerze systemowym. Wygląda to tak jak bym nie widział pamięci wewnętrznej tylko coś innego. Za nic nie mogę nic zrobić. Coś przestawiłem w TWRP? Pomóżcie laikowi. Dobra, poradziłem sobie wgrywają
 2. Dzięki za poprowadzenie za rączkę przy przejściu na Xiaomi.Eu. Poszło bez problemów tylko teraz zamiast mi9t telefon przedstawia się jako redmi k20. Niby to samo ale wolałbym to pierwsze. Jest na to jakiś patent?
 3. Przy próbie przypisania zdjęcia z galerii do kontaktu wyświetla się komunikat, że wymagane uprawnienie zostało wyłączone. Może ktoś wie o jakie uprawnienie chodzi i gdzie tego szukać.
 4. Mam zainstalowanego globala 8.5.6.0. Gdzie wyłącza się dźwięk podłączania ładowarki bo za nic nie mogę znaleźć tej funkcji.
 5. No tak ale nie jestem na tyle zaawansowany żeby to ogarnąć Może jakaś pomoc? Z góry dzięki.
 6. Witam Właśnie odblokowałem botloadera i zainstalowałem najnowsze MIUIPolska i mam dwa pytania. Po pierwsze co z blokadą niechcianych sms/połączeń. W starym Redmi2 wystarczyło przytrzymać palec na sms i pojawiało się menu kontekstowe gdzie było ,,blokuj,,. Tutaj tego nie widzę. Po drugie co z blokadą reklam w przeglądarce. W poprzednim telefonie mogłem doinstalować jako aktualizację paczkę polskich dodatków z blokadą reklam. Do Redmi 4x tego nie mogę znaleźć. Poradzicie coś ?
 7. Nie mogę znaleźć starszych wersji oprogramowania na Redmi 2 811 1gb. Pomoże ktoś ?
 8. Witam Nagrywanie rozmów działa bardzo dobrze ale za nic nie mogę znaleźć sposobu na szybki dostęp do nagrań. Muszę używać zewnętrznego managera i na ,,piechotę,, wyszukiwać odpowiedni plik. Aplikacja pliki nie widzi nagrań, muzyka również. Pomoże ktoś ?
×
×
 • Create New...