Skocz do zawartości

czarecki75

Użytkownicy
  • Postów

    24
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czarecki75

  1. Jak w tytule sprzedam telefon cały komplet oczywiście Odblokowany bootloader kolor zielony aktualnie wgrany Elite ROM nie ma problemu z płatnościami. Cena 3200zl najchętniej odbiór osobisty Warszawa i okolice
  2. Nie uceglisz po prostu skrypt nie zadziała poprawnie, żeby zadziałało to wersja Androida musi być ze stycznia o ile pamiętam,a tą wersję co masz to już nie odblokujesz
  3. Nie wiem o co ci chodzi piszesz nie zrozumiale korzystam z hot spota nigdy nie wyłącza mi się sam zamiast zwalać winę na Xiaomi może naucz się korzystać z telefonu
  4. Polecenie adb i zrób tak jak na screenie
  5. Nie kłóćcie sie!
  6. Kupić wersję globalną w Chinach bez sensu, mniejsza bateria. Było brać wersję Chińską z hyperos3 najświeższym ze stycznia 2026 i odblokować samemu raptem 15 minut roboty i miałbyś większą baterie a tak jeszcze 50$ zarobił ncunlock. Gratuluję zakupu
  7. To może sprawdź jakaś starszą wersję aplikacji,z ciekawości zainstalowałem najnowszą wersję nie mam xiaomi.eu tylko turboOS i taki sam błąd aplikacji nie działa
  8. Dwa problemy... To że masz odblokowany bottloader i zła dieta
  9. @master nie pisz głupot jak nie napiszesz im żeby zainstalowali usługi googla to telefon wysyłają fabrycznie zapakowany bez ingerencji w soft wiem bo kupowałem w tym sklepie
  10. Chińskie wersje Xiaomi 17 też można odblokować i to w bardzo prosty sposób wręcz blokada usuwa się natychmiast, i polecam kupić wersję Chińską warunek soft maksymalnie musi być z lutego 2026
  11. Chyba nie prze logowałeś się... Master napisał "Xiaomi ma taką politykę wypuszczania globali już od dawna ... i cały czas zmniejszają pojemność baterii" Więc napisałem jak w poście powyżej a jak nie potrafisz czytać ze zrozumieniem to ja nic z tym nie zrobię.
  12. jak wypuszczą Xiaomi 17 ultra na Europę to pewnie bateria będzie mniejsza i nie jest temu winne Xiaomi, tylko "regulacje UE" . Zwalanie winy za ten stan rzeczy na firmę Xiaomi jest mylne.
  13. Poczytałem troszkę na hiszpańskiej grupie telegrama Xiaomi 17 pro max nie wejdzie na rynek europejski w ogóle jeden z powodów do duża bateria "przepisy unijne" zabraniają takich pojemności w telefonach przynajmniej tak przeczytałem,więc Chińczycy postanowili nie wypuszczać pro max na rynek europejski bo nie chcą zmniejszać pojemności baterii to tak pokrótce napisałem Wysłane z mojego 2210132C przy użyciu Tapatalka
  14. Zainstalowane na czysto telefon grzeje sie w porównaniu do crdroid strasznie muli ten hyperOS
  15. Używam od dnia wydania możesz instalować wszystko działa jak potrzeba
  16. Dziękuję nawet nie pomyślałem o tym żeby wyczyścić dane teraz już jest dobrze:)
  17. Aplikacja kalendarza nie jest do końca przetłumaczona Xiaomi 13 pro
  18. Próbowałeś zmienić rozszerzenie na "APK"?
  19. Twrp A14 i twrp A15 nie trzeba aktualizować
  20. No u mnie za żadnej wersja hyper Os nie było powiadomień nawet na tej wersji co mam obecnie,dlatego używam fairmail z githuba no zobaczymy co to wyjdzie.... nie spodziewam się poprawy w tym przypadku. Btw już raz sprawdzałeś tego Gmaila miałeś powiadomienia a później już ich nie miałeś.
  21. Ciekawe czy wrócą powiadomienia z Gmaila tak jak są na miui 14 lub czystym androidzie 14
  22. Witam a ja mam pytanie jak z baterią w tym modelu dobrze trzyma?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...