skandal

Użytkownicy
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

About skandal

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  mi4

Recent Profile Visitors

477 profile views
 1. skandal

  MI 4 - pytania ogólne - wątek zbiorczy

  Ja zatrzymałem się na jakiejś z lutego zeszłego roku. Po przejściu z 4.4 każda następna była po prostu coraz gorsza. Na 4.4 bateria starczała spokojnie na 2 dni, po update na maks. 1.5. No nic, dzięki. Będę testował
 2. skandal

  MI 4 - pytania ogólne - wątek zbiorczy

  Który rom po 4.4 warto zainstalować w kontekście baterii?
 3. Nazwa przedmiotu: Tylna klapka MI4 jak w iphone Opis: nowa klapka do xiaomi mi4 Cena: 25zł Aukcja allegro/olx: brak Kontakt: pw Zdjęcia: i poglądowe
 4. Nazwa przedmiotu: Tylna klapka MI4 jak w iphone Opis: nowa klapka do xiaomi mi4 Cena: 25zł Aukcja allegro/olx: brak Kontakt: pw Zdjęcia: i poglądowe
 5. skandal

  MIUI 6.1.28

  Najgorsze w tej baterii jest to, że trzyma losowo. Czasem potrafi dobić spokojnie do 3 dni a np. dziś przez noc 40% Mam raptem 50 minut ekranu... Nigdy nie wiadomo czego się spodziewać.
 6. skandal

  aktualizacja do androida 6.0

  W instrukcji Acida masz wymienione wszystkie kroki. Jest ich aż 4! Jeśli tego nie rozumiesz to może faktycznie lepiej jak się wyłączysz, bo nie wiadomo co z tych Twoich "porad" wyjdzie. Za chwile znajdzie się ktoś, kto zacznie wgrywać dwa razy 5.12.17, a sam Acid pisałna forum, że poleca tego nie robić. Kto tu jest mądralą, co?
 7. skandal

  aktualizacja do androida 6.0

  To o braku umiejętności czytania ze zrozumieniem było do CIebie @Silver-Bullet. Dwuetapowa, bo najpierw aktualizujesz raz do 5.12.17 i drugi etap to aktualizacja do 6.0, a nie żadne podwójne flashowanie tej samej wersji...
 8. skandal

  MIUI 6.1.21

  Gubi u mnie ustawienie mtp. Musze je wybierać przy każdym połączeniu. Mogę sobie zaznaczać mtp w "połączenie USB z komputerem" i nie zapamiętuje tego.
 9. skandal

  MIUI 6.1.21

  Nie miał nikt problemu z połączeniem MI4 z komputerem? Łączę go tak jak do tej pory, jako urządzenie multimedialne i komputer go rozpoznaje, ale folder jest pusty.
 10. skandal

  MIUI 6.1.21

  U mnie z ramem ok, wszystkie apki śmigają normalnie(aktualizowałem tylko messangera i tapatalka), snapchat działa. Różnicy w szybkości czy płynności działania nie zauważyłem. Jedyna różnica jaką widzę to ponad dwa razy krótszy czas na baterii przy identycznym użytkowaniu(a nawet delikatniejszym na 6.0).
 11. skandal

  MIUI 6.1.21

  Ekran 1,5h. Dla porównania wkleje wykres z poprzedniego ładowania. Po nim robilem aktualizację.
 12. skandal

  MIUI 6.1.21

  Nie polecam
 13. skandal

  MIUI 6.1.21

  Na MI4 bateria strasznie słabo trzyma. Po 19,5h mam już tylko 44% baterii, w tym ekran włączony raptem 45 minut(ekran zjadł 2%). Co tyle zjadło: System android 31%, Android OS 28%, Mediaserwer 8%. Słabo. Wcześniej wytrzymywał 2,5-3 dni.
 14. skandal

  MI 4 - pytania ogólne - wątek zbiorczy

  Nie problem, ale wolę po polsku. U mnie jest chyba odwrotnie niż u Ciebie, bo niewielki skrawek mam po polsku
 15. skandal

  MI 4 - pytania ogólne - wątek zbiorczy

  Przy uruchamianiu apki "Internet" wyskoczyła mi opcja "update". Kliknąłem, apka się zaktualizowała i teraz jest częściowo po polsku częściowo po angielsku. Jakaś rada na zmianę języka?