Jump to content

Kowolinho

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Kowolinho

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wszystko standardowe i zaktualizowane według zaleceń. Problem występuje jednak w zasadzie od samego początku korzystania z telefonu. Android: 10 QKQ1.190825.002 MIUI: Global 12.0.2.0
 2. Hej. W zasadzie od czasu zakupienia telefonu mam problem z nawigacją, która w zasadzie nie chce działać. Mapy Google dostały w zasadzie wszystkie uprawnienia, pobrałem mapy offline jakie tylko się dało, a gdy włączam lokalizację i chcę wyznaczyć trasę, to po ok. 30 sekundach informacji "szukam najlepszej trasy" pojawia się informacja "wystąpił błąd". Czasem pomaga restart telefonu, ale nie o to w tym przecież chodzi. Czy macie jakiś pomysł jak sobie z tym poradzić? Mega frustrująca rzecz.
 3. Hej, też mam pytanie odnośnie problemu, który pojawił się z jakiś tydzień temu. Nagle przestały działać powiadomienia na MiBandzie. Gdy wchodzę w MiFita, opcja powiadomień jest włączona. Natomiast po przejściu w szczegóły, pojawia się to, co poniżej. Wszystkie uprawnienia są oczywiście nadane. Chwilowo pomogła reinstalacja MiFita, ale po 2 dniach problem powrócił. Czy ktoś coś wie na ten temat i wie jak pomóc?
 4. Tylko, że nie mam takiej możliwości. Nigdzie polecenia "wybierz listę kontaktów" nie widzę.
 5. Podczas próby importowania kontaktów z karty SIM pojawia się ekran ładowania i niestety nic się nie dzieje.
 6. Hej, mam parę pytań. Zmieniłem sobie region na Indie, zainstalowałem MIUI 11 i tutaj trzy pytania. Niestety zniknęły wszystkie moje kontakty z karty SIM - jak je przywrócić? Zamiast ikonki 4G mam LTE. Nie znam się, ale czy to jest jakaś różnica? Czy będzie działało NFC i płatności telefonem?
×
×
 • Create New...