bifu

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About bifu

 • Rank
  Nowy
 1. Witam. Mniej więcej wiem, gdzie jest problem z krótkim działaniem automapy, ale niestety nie znam recepty na tą bolączkę . Mianowicie wszystko się pięknie instaluje i działa zaraz po instalacji do czasu.............wyczyszczenia telefonu sprzątaczem czy clenarem. Po tym zabiegu usuwa z pliku Maps, mapę oraz z pliku sound usuwa lektorów. Zapewne dlatego działa mi jeden dzień, gdyż raz dziennie czyszczę telefon i po czyszczeniu "kasuje" mapę i lektorów. Jest jakiś sposób aby te pliki jakoś ukryć czy zabezpieczyć, ażeby ich nie usuwało podczas czyszczenia telefonu ?
 2. Wszystko pousuwałem, wyczyściłem cleanerem. Normalnie działa to fakt, ale czemu tylko 1 dzień ?+ Małe sprostowanie. Po instalacji pojawia się komunikat, ale nie o wersji oprogramowania miui, ale o tym iż automapa jest do starszej wersji Androida i może nie działać prawidłowo. Odnośnie abo - wiadomo , ale co ciekawe to na trzech innych smartfonach owa automapa śmiga, z tym iż tam jest andek 6 lub 9. Ta sama wersja automapy działała do czasu aktualizacji miui na 11.
 3. Witam Po aktualizacji do Miui 11 mój Mi9T niestety przestał obsługiwać Automapę. Nie ma problemu z zainstalowaniem najnowszej wersji automapy 1910, ale już podczas instalacji pojawia się komunikat, iż / automapa jest do starszej wersji oprogramowania i może nie działać prawidłowo /, niemniej jednak instaluje się bez problemu, bez problemu również pobiera aktualizację i ............działa jeden dzień, następnego dnia już nie uruchamia się. Po prostu po zainstalowaniu działa tylko dzień i tyle.
 4. U mnie zaś, po naładowaniu na maxa wczoraj koło 19-ej odłączony od ładowarki a dziś rano zostało 98%.MIUI Global 11.0.1 Stabilna. Czyli wszystko chyba oki z nowym miui 11, przynajmniej u mnie.
 5. Witam Sprawa przedziwna, mianowicie nie mogę z żaden sposób zmienić dźwięku kalendarza. Telefon mam od miesiąca - wersja global - bez root'a. Na samym początku swojej przygody z Mi 9T od razu zmieniłem sobie dźwięk kalendarza na "własny" i było ok. Zachciało mi się wczoraj zmienić tenże dźwięk na inny i o ile w zakładce dźwięki i wibracje widnieje nowy dźwięk ( wszystko jedno na jaki zamienię czy na "swój" czy na systemowy ) tak "gra cały czas ten stary. Nawet po ponownym uruchomieniu telefonu nic się nie zmienia, nie "idzie" zmienić tej "melodyjki". Najlepsze w tym wszystkim jest to iż dźwięki telefonu, sms czy powiadomienia mogę zmieniać do woli i wszystko śmiga jak należy. Ki czort
 6. U mnie również nie znajduje nowszej niż ta, która jest zainstalowania czyli 10.3.11.0 / Stabilna. Jak kliknąłem na : pobierz najnowszą paczkę i coś tak se pobrało ( jakieś dwie modyfikacje ) , ale wersja jest cały czas 10.3.11.0. A najlepsze jest to, co piszą forumowicze powyżej, po modyfikacji tych dwóch ustrojstw: zmienia tapetę ekranu blokady . Innych "ulepszeń" nie stwierdziłem. Ewidentnie coś sp.............li.
 7. Ja zamówiłem sobie na allegro czarne etui i wraz z nim było szkło hartowane, więc założyłem owe szkło, ale no .........źle to wygląda po prostu. Odstaje na bokach, odcisk palca słabo reaguje, dla mnie nieakceptowalne. Wraz z etui przyszła też folia hydrożelowa. Zdjąłem szkło, wyczyściłem ekran i założyłem hydrożel. Folię hydrożelową zakładałem pierwszy raz w życiu, to i bąbelków było sporo, ale.......ku mojej uciesze po około 3 godzinach wszystkie zniknęły a ekran wygląda jakby nie miał żadnej folii - super. Nie było konieczności ponownego dodawania odcisku, czytnik działa tak jak bez folii - rewelacja. Także ja polecam na Mi 9T folię hydrożelową, jest prawie niewidoczna, zapewne przed rozbiciem nie uchroni ekranu, ale przed porysowaniem powinna dać radę.