PonySlaystation

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About PonySlaystation

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xperia Z3

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam W moim nowo zakupionym Xiaomi wifi ma strasznie małą prędkość w porównaniu do aktualnego telefonu Sony Xperia Z3 System : Sony Xperia Z3 : Xiaomi Mi5s : Prędkość internetu na komputerze :
 2. U mnie mikrofon też jest kijowy,jak dzwoniłem żeby sprawdzić,to cicho było mnie słychać,i jak bym rozmawiał przez szklankę
 3. Dzisiaj otrzymałem Roidmi2s, muzyka gra elegancko. Tylko jest problem,co zrobić aby nie rozłączało ze wszystkimi aplikacjami podczas uruchamiania silnika,trzeba od nowa łączyć telefon z Roidmi i wszystko uruchamiać od nowa.Oraz jak wyłączyć automatyczne włączanie się muzyki z odtwarzacza.
 4. A czy w Roidmi 1 można ustawić głosy nawigacji? Czy tylko w 2s jest taka możliwość. I czym różni się wersja chińska od international,prócz 10$ w cenie.
 5. Dobra,więc gdzie kupiliście tego ROIDMI 2s i za ile,bo na gearbest jest przedsprzedaż i dopiero będą wysyłać po 18 lipca.I czy jest sens go kupować,bo najbardziej mnie interesuje transmiter fm,miałem już jeden ale były szumy i trzeba było mocno pogłosić radio,żeby można jako tako słuchać muzyki.Jak jest z Roidmi. Edit: Aktualnie jest promocja na gearbest na Roidmi,gdzie można kupić go za 20zł oraz 2s za 19 dolarów https://www.pepper.pl/promocje/originalny-xiaomi-roidmi-transmiter-bluetooth-adowarka-5v-31a-fast-charge-przenosnie-aux-w-samochodzie-23528