Niuma

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Niuma

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, proszę o pomoc! Dzisiaj wyciągnęłam z torebki mojego XIAOMI Mi5, był cały gorący i w ogóle nie reagował. Nie mam pojęcia co się stało. Leżał po prostu w torebce. Wróciłam do domu, podłączyłam go do ładowarki i po pewnym czasie zaczęła się świecić zielona dioda. Po odłączeniu ładowarki dioda nadal się świeciła. Kiedy chciałam wejść w flashboota dioda zamrygała i zgasła. Kilkukrotnie tak próbowałam, aż nagle w pewnym momencie po podłączeniu ładowarki przestała się dioda zapalać. Telefon jak nie reagował tak nie reaguje. Proszę o szybką odpowiedź!
 2. wrzuci mi ktoś link skąd mogę pobrać DZIAŁAJĄCE miui polska BEZ BUGÓW?
 3. Dobra, udało się. Włączył mi się niby telefon i .... mnóstwo bugów. Co jest nie tak? W dodatku nie ma języka polskiego
 4. Witam! Po wielu trudach w końcu udało mi się odblokować bootloadera. Oczywiście szczęśliwa, że w końcu uda mi się zainstalować to przeklęte oprogramowanie zabrałam się do działania. Ściągnęłam miui polska, ściągnęłam miflasha, podpięłam telefon z fastbootem, włączyłam miflasha, znalazłam katalog, w którym jest rom, wybrałam flash_all i wyskakuje mi coś takiego. Czy mógłby ktoś mi podpowiedzieć jak mam to naprawić?
 5. Dobra, zrobiłam ten formularz, w końcu się udało. Teraz czekam na odblokowanie
 6. @wtbn Jest taka sprawa, że próbowałam. Próbowałam odblokować bootloader, jednak bez skutku. Robię wszystko co trzeba, jednak nie mogę wypełnić formularza, który jest do tego potrzebny. Robiłam to krok po kroku, kilkukrotnie i do tej pory nie miałam przekierowania na stronę z formularzem.
 7. Witam! Kupiłam telefon Xiaomi Mi5 na stronie www.xiaomi.com.pl. Było przy produkcie na stronie napisane, że telefon posiada polską wersję językową oraz aplikację Google play. Niestety, po włączeniu telefonu miałam z automatu ustawiony język chiński, a wchodząc w ustawienia posiadam tylko opcję zmienienia go na angielski. O co tutaj chodzi? Mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak mogę to naprawić? Ani język polski ani aplikacja Google play nie występuje w moim telefonie, a tak powinno być, biorąc pod uwagę to, że miało to być zapewnione.