ToMiGdanskPL

Użytkownicy
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About ToMiGdanskPL

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki za informacje. Mam jeszcze jedno pytanie. Do mojego zestawu kupionego w Polsce (bramka, przycisk, dwie czujki na ruch i dwie czujki na okna) podłączyłem czujnik temperatury który zakupiłem na Aliexpress. W aplikacji nie można go dodać ale manualnie tak jak wyżej wyczytałem poprzez 3x kliknięcie na bramce zadziałało. Niestety na innym koncie (udostępnione urządzenia) wszystko jest widoczne tylko nie ten czujnik temperatury. Wie ktoś dlaczego? Na innym koncie widzę wszystko: bramkę, okna, ruch, żarówki, lampka biurkowa. Tylko ten nieszczęsny termometr nie jest widoczny.
 2. Dlaczego nie ma radia? Wyczytałem że do radia potrzebna jest bramka V2, czyli to co zakupiłem. O co chodzi? Jakie urządzenia mogę podpiąć do mojej bramki? Przy próbie dodawania w aplikacji widnieją tylko czujki do drzwi, czujki na ruch i przycisk. Tylko te trzy. Dlaczego?
 3. Witam serdecznie, zakupiłem zestaw: https://allegro.pl/oferta/xiaomi-mi-smart-sensor-set-zestaw-czujnikow-8079513421?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare Model: DGNWG05LM Jest to Gateway V2. Nie widzę w nim radia żeby jakiekolwiek uruchomić. W zestawie były czujki ruchu, otwarcia okien i przycisk. Serwer polski widzi bramkę natomiast nie widzi zarowek yeelight bulb. Serwer chiński widzi wszystko. Przy wejściu na bramkę polska/Chiny i próbie dodania czujnika temperatury widzę że nie jest kompatybilny. Jakie czujki można dokupić aby działały z tą bramka? Dlaczego nie widzę radia w aplikacji mi Home?