Jump to content

czeskimaster

Użytkownicy
 • Posts

  64
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by czeskimaster

 1. Witam, podobno wyszedł uptade do android 11. Normalnie go pobiera z pozycji telefonu? Czy trzeba znów kombinować? Pytam, bo niedługo znów trafi w moje ręce.
 2. Region - - - >strefa czasowa na Indie itd, też nie łapie aktualizacji. Dalej maj 2020. Nie ma już innego sposobu na aktualizacje przez tel?
 3. Czyli hardware daję radę, ale software leży? Mówię oczywiście przy fabrycznej opcji
 4. W sumie najbardziej się zdziwiłem, brakiem stabilizacji video full HD 60 klatek. Rozumiem że przy 4k nie ma, ale już przy full HD mogli pociągnąć.
 5. Fabryczne etiu robi bardzo dobre wrażenie, fajnie że ma lekko pogrubione rogi, gdzie dokładnie szukać tych gestów.?Jakoś nie mogę wyszukać tej opcji. Ok mam
 6. Dzięki za odpowiedź. Ogólnie to jestem bardzo zadowolony z telefonu, ale mam największy problem z jego wagą. Nigdy nie czułem takiego dyskomfortu przy użytkowaniu telefonu. Muszę lecieć na dwie łapy, aby jakoś nie czuć zmęczenia nadgarstków.
 7. Witam mam pytanie, w xiaomi mi a3, nawet po wyłączeniu na belce autoobracania, miałem możliwość ręcznego obrotu za pomocą ikony która się pojawiała, jak telefon obracałem poziomo (ikona w prawym dolnym rogu). Czy istnieje taka opcja w mi 10 t lite?
 8. U mnie nadal ostatnia aktualizacja z maja 2020 przez OTA , po rozmowie z infolinią, mam pisać bezpośrednio po do xiaomi.
 9. Ktoś może miał ostatnia aktualizacja z maja, i dostał aktualizacje do 11 przez OTA?
 10. Rozumiem, że OTA umarł na tym modelu, i trzeba od d*py strony się bawić z aktualizacja?
 11. Mam nadzieję że będzie w końcu dla Polski aktualizacja przez OTA, ponieważ u mnie ostatnia była w maju. Nie mam zamiaru bawić się od d*py strony. Z telefonu jestem bardzo zadowolony, i nie mam pojęcia dlaczego od maja olali uptade przez telefon.
 12. Ktoś może pisał do support xiaomi, z zapytaniem dlaczego mi a3 nie dostaje od maja aktualizacji przez tel?
 13. Czy od maja, weszły jakieś bardzo ważne aktualizacje? Stabilność, nowe funkcje? Bo nie wiem czy bawić się ręcznie w najnowszą aktualizacje.
 14. Mam andka 10, poprawki z maja. Moje pytanie, dlaczego do maja miałem aktualizacje przez tel, a od maja muszę od d*py strony robić aktualizacje? Co blokuje, automatyczne aktu przez tel?
 15. Nic nie próbowałem, wcześniej miałem starsze telefony i nie było tego problemu. Gdyby, nie forum tom bym chyba się nie zorientował że tracę prędkość przy wifi plus bluetooth, ponieważ nie miałem jakiś problemów. Ale jak teraz zrobiłem test, to rzeczywiście tracę około 20 mbps Podobno przy android 9, nie występował ten problem, więc przypuszczam że znów coś nie poszło nie tak przy andku 10
 16. Nie mam pojęcia od czego to zależy, na forum xda jest masa problemów z tą prędkością przy włączonym bluetooth.
 17. Nie pomaga.. Jeszcze coś takiego znalazłem... Bluetooth lub GPS, lepiej oba. Problem tkwi w modemie z procesorami Snapdragon, nie będzie działać. smartfony mają ten sam procesor co „Redmi Note 8” i „Redmi notes 8t” mają ten sam problem Czytałem w innym wątku, że ten problem dotyczył również Androida 9 (ale nigdy tego nie zauważyłem), ponieważ jest to problem sprzętowy: antena bluetooth i wifi jest wspólna, więc gdy jest używana jednocześnie, może powodować pewne problemy na niektórych urządzeniach, a nie na żadnym. Mówią, że starając się zawsze używać 5 Ghz zamiast 2,4 podczas łączenia z siecią Wi-Fi, powinno to poprawić sytuację.
 18. Już mam pierwszy błąd, jak mam jednocześnie włączone wifi plus bluetooth, to prędkość WiFi spada lub się rozłącza. Wyłączę bluetooth, to prędkość jest taka jaka powinna być. Ja pier**l.e Problem też występuje na zagranicznych forach.
 19. Zaktualizowałem, póki co śmiga.Mam pytanie co oznacza liczba przy ikonie wifi?Nic mi się nie pobiera, skanowanie wifi mam wyłączone. Jeszce jedno, z zasięgiem w Play lte u mnie słabo, ale zawsze miałem ustawione na v4 tak jak inni mówili, teraz widzę jest opcja v4/v6. Zostawić tak, czy pozostawić na samo v4?
 20. Aparat robi takie same zdjęcia? Bo coś gadali że jakość poszła w dół.
 21. Ktoś już instalował ten wynalazek? Patrząc co się działo wcześniej, ile było problemów, zastanawiam się czy pakować się w tą aktualizacje
 22. U mnie dziś coś takiego. Strach się bać instalować
 23. Od paru dni mam ten sam problem. Włączam np YouTube, i po paru sekundach dźwięk sam się ścisza, tak samo jest w grach. Raz wszystko jest ok, a raz głos zanika, i zaraz po chwili sam wzrasta z głównego głośnika telefonu . Na słuchawkach ten problem nie występuje. Było parę tematów w necie, ale nikt do tej pory nie zna przyczyny. Telefon xiaomi mi a3, android 9
×
×
 • Create New...