Jump to content

o2w5n778

Użytkownicy
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About o2w5n778

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Również jestem posiadaczem MI 9T i zmagam się z tym samym problemem. Mam globala. Poza tym nic temu modelowi do zarzucenia nie mam. Ale jak zostawiam na noc telefon naładowany do 60 i rano nie mam pewności czy budzik zadzwoni czy nie to trochę słabo... Zrobiłem tak jak napisałeś qenik, zobaczymy czy coś to da. Rozumiem że ten problem występuje zarówno na global jak i xiaomi.eu dev i stable?
 2. Właśnie odebrałem mojego Mi 9 po przesiadce z P10 lite kolosalna różnica A jak to jest z tą szufladą aplikacji? Launcher Xiaomi i MI 9t ma ją dostać?
 3. Dzień dobry, chciałbym się zapytać o radę kogoś, kto miał styczność z tymi 2 produktami: - Xiaomi Mijia Roborock Vacuum Cleaner 2 - Xiaomi MiJia Mi Robot Vacuum To czego potrzebuję to przede wszystkim funkcja odkurzania gładkich powierzchni (ok 60m) i to jest jedyna funkcja z której będę korzystał. Z różnic które znalazłem pomiędzy tymi 2 modelami to większa moc ssąca w 2 generacji oraz to, że posiada mopa. Czy jeżeli zależy mi głównie na jak najlepszym odkurzaczu, to czy jest sens dopłacać to prawie 500zł do 2 generacji? Czy ta moc ssąca faktycznie robi różnice? Ma może on lep
×
×
 • Create New...