Jump to content

lamv

Użytkownicy
 • Posts

  41
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Note 4 Global

Recent Profile Visitors

847 profile views

lamv's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Potwierdzam działanie Volte i Wifi Calling w Play na kartę na Xiaomi Mi 10 Lite (M2002J9G).
 2. Eh, niestety ten operator mi nie podchodzi Ale dzięki za informacje.
 3. Mam Xiaomi Mi 10 Lite (M2002J9G) - czy jest jakiś operator, który daje w ofercie na kartę wifi calling?
 4. Tu jest w pełni płaski ekran czy 2,5D? Jak przylegają szkła hartowane?
 5. Jak wygląda sprawa z dostępem do aktualizacji w tej marce Xiaomi? F1 był długo wspierany przez producenta? Były wypuszczane aktualizacje miui i wersji Androida? Co do standardowych produktów Xiaomi nie miałbym obaw, ale przy poco po prostu nie wiem. Aktualnie jest dobra cena w rtv agd za 2199.
 6. @qubap Już mi zaskoczyło usuwanie tych pozycji, dziwne, że wcześniej było to zablokowane na dwóch różnych fonach Jednak te zapisywanie mapki w v2 jest nadal bardzo zawodne. Dzisiaj niby miał zapisaną mapkę, a sprzątał jakoś pokracznie, rysując jakby drugą mapę na pierwotnej z tym, że to wszystko było takie przesunięte. Raz też po stworzeniu mapki jednego piętra i jej zapisaniu, przeniosłem go na drugie piętro i nacisnąłem Clean - byłem pewien, że tamtą mapkę zresetuje i stworzy nową na potrzeby czyszczenia drugiego piętra - a jednak nie, coś mu się pochrzaniło i nałożył mapę drugiego piętra na pierwsze i sprzątnął może 20% całkowitej powierzchni kręcąc się jak pijany w te i we wte. Oby to z tej bety szybko wyszło, bo sprzątanie strefowe jest przez to prawie nie możliwe, bo nigdy nie wiadomo co mu do głowy z tymi mapkami wpadnie.
 7. Akcesoria z s50 pasują też do s55 - bo one różnią się tylko kolorem te dwie wersje. Więc i szczotka boczna z s50 będzie pasowała do s55.
 8. Odpowiem na swoje pytanie. 1. Mapa się zapisuje w V2 o ile zostanie włączona funkcja "Map saving mode(Beta)". Po pełnym sprzątaniu piętra mapa przypisuje się niejako do stacji ładującej. Jeśli przeniesiemy robota na inne piętro, lub do innego pokoju to mapa potrzebna do tego sprzątania stworzy się na nowo. Po skończonym sprzątaniu robot nie znajdzie stacji dokującej by do niej powrócić, pokręci się i się wyłączy z errorem. Wtedy należy robota zanieść BEZPOŚREDNIO do stacji, tak by zaskoczyło mu ładowanie. Kiedy zacznie się ładować w stacji wgra pierwotną mapę i będzie można korzystać z funkcji stref sprzątania na tym piętrze gdzie znajduje się stacja ładująca. Ważne: by mapa na pewno prawidłowo się zapisała musi znaleźć się na niej jakiś element np. strefa no go, lub wirtualna bariera - można je ustalić nawet poza prawdziwym obszarem sprzątania, ważne by po prostu gdzieś ta strefa na mapce była. Wtedy mapa zapisze się prawidłowo. Nie ma takiej opcji. Sprzątanie strefowe jest ustalane za każdym razem od nowa. Nie da się takiego sprzątania strefowego ustalić w timerze czyli by np. cyklicznie sprzątał tylko kuchnię. W timerze da się sprzątać tylko całą powierzchnię. Chyba, że na sztywno na mapie będzie ustalona wirtualna ściana lub strefa no-go.
 9. Roborock V2 Mam problem bo w mihome w timerze nie mogę usuwać dodanych pozycji: standardowe przytrzymanie chwilę na danym ustawieniu nie działa. Wersja najnowsza. Testowane na 2 telefonach: note 4x i huawei p8. I druga kwestia to zapisywanie mapy. Trochę tego nie czaję. Dzisiaj w nocy robot mi posprzątał, przeskanował i stworzył mapę całego parteru, miałem w ustawieniach włączone "Map saving mode(Beta)", po czym rano przeniosłem go na piętro i w apce kliknąłem normalnie "Clean". Posprzątał piętro po czym chciał wrócić do bazy, ale ona jest na parterze. To nacisnąłem środkowy przycisk wyłączania, zniosłem go na dół i postawiłem go przed stacją dokującą i kliknąłem na przycisk powrotu do stacji. Wrócił i zaczął ładowanie. Ale mapka w aplikacji MiHome dolnego piętra została skasowana i nadpisana już przez górne piętro - więc jak to działa te zapisywanie mapki?
 10. Szkło od grzeg https://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-4x-szklo-zakrzywione-full-5d-i7263058115.html Nie udało mi się tego założyć. Wydaje mi się, że czarna ramka była niezbyt precyzyjnie wycięta, klawisze święcące jakieś takie przytłumione przez to, a także górna krawędź ekranu jakoś tak przycięta. Próbowałem to przesunąć do góry, ale po odklejeniu pod spód przykleiły się drobinki kurzu i lipa, nie da się już tego w żaden sposób wyciągnąć bo tam jest klej. Ponadto do zestawu montażowego nie dali naklejki do zbierania kurzu. Ostatecznie poszło do kosza. To jest wada szkieł z klejem na całej powierzchni - jeśli po odklejeniu od folii zabezpieczającej wpadnie ci na to jakiś paproch to po szkle. Na tych klejonych tylko na bokach ta się to jeszcze da usunąć. Paranoja z tymi szkłami.
 11. No niestety coś się pierniczy. Ładowanie aktualnie działa ale tylko na krótkim kabelku 10 cm dołączonym do powerbanka xiaomi, na każdym innym nawet nie najgorszym, nowym kablu zero ładowania. Tak samo zero kontaktu gdy podłącze dłuższym kablem do kompa, a na tym krótkim coś tam się dzieje. Kurna, pewnie gwarancja mnie czeka ;/
 12. Ma ktoś może te szkło co poleca grzeg w połączeniu z etui nilkin? Chodzi o to, czy te szkło, które jest tak bardziej zakrzywione nie będzie za duże i etui mi nie będzie pasowało.
×
×
 • Create New...