Jump to content

Fear87

Użytkownicy
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutral

About Fear87

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie opieraj się na tych danych. One są orientacyjne, mi opaska pokazuje głęboki sen 1 godz., a zegarek biegowy Garmin 15 minut... Komu ufać? Swojemu samopoczuciu.
 2. Pojawił się nowy spot reklamowy: Spot Od 30 sekundy widać, że MB5 będzie miał czujnik stresu, a o spO2 można zapomnieć.
 3. To jeszcze nie jest potwierdzone. Na prezentacji było powiedziane, że 5 otrzymała nowy czujnik, ale nie określili jaki. 'It is worth noting that, Xiaomi Mi Band 5 does not support oxygen saturation testing (SpO2)"
 4. Tak, Mi bandy nie rejestrują tętna poniżej 40. U mnie spoczynkowe wacha się w zakresie 37-42 (zależnie od aktualnego poziomu wytrenowania i formy), i najniższy zanotowany puls na MB4 to 40 gdzie Garmin pokazuje poprawnie.
 5. Wchodzisz w profil i klikasz na swój avatar
 6. Rysuje się, oj rysuje. Dla reszty: Zamówiłem to szkło hybrydowe - LINK Szkło fajnie przylega do ekranu, jedyny minus to taki, że mogłoby być ciut krótsze. Tak jak widać na zdjęciu z boku krawędzie ciut wystają, jak lekko się zahaczy to szkło na pewno się odklei. Jestem ciekaw czy podczas snu się nie odczepi.
 7. Jedynie kombinacja ze wzrostem bo od tego jest zależna długość kroku.
 8. We wtorek wyszła 1.0.7.14, wczoraj jak kolega napisał już z końcówką 44. To druga w tym tygodniu.
 9. Dziś wpadł kolejny trening, bardziej kombinowany, ale dalej w wolnych prędkościach bo jestem na etapie roztrenowania. Wpadło dziś: 5km + 10x200/200 + ponad 1km. Dodam, że trening był robiony na lekko pagórkowatym terenie o nierównym podłożu. O ile kroki opaska na 100% mierzy dobrze bo wartości z Garminem były porównywalne ( zdjęcie robione w domu bo nie brałem telefonu ze sobą, ale na dworze zaraz po treningu Garmin pokazywał 10656 kroków więc rozbieżność na poziomie 128 kroków - podobnie jak ostatnio!), to w kilometrażu już się rozjechała o ponad 1,12km czyli trochę sporo. Co warto zaz
 10. Nie, moja opaska jest połączona z telefonem tylko i wyłącznie przy zsynchronizacji, nie mam jej połączonej ciągle bo nie używam powiadomień.
 11. Witam, jest wątek o pływaniu i jak słabo opaska się w tym spisuje. Z racji tego, że ja nie pływam, a biegam to postanowiłem sprawdzić ją w tym sporcie. Biegam dość dużo, od 10km po ultramaratony 80km+, więc chciałem ją porównać z Garminem 935. Jeśli ktoś biega to niech też zamieszcza w tym temacie swoje opinie. Więc dziś ją przetestowałem, a konkurencją był wspomniany Garmin 935. Zegarek miałem na lewej ręce (dodatkowo czujnik tętna na klatce piersiowej HRM4-RUN, dzięki któremu mamy więcej danych do analizy), na prawej ręce był Xiaomi Mi Band 4 (w Mi Fit z ustawioną dobrą ręką).
 12. A czego oczekiwac od takiego sprzętu? Zaawansowania na poziomie Fenix 5, który kosztuje 2500zł? Tak, cieszy mnie, że opaska jakoś działa bo do sportu mam Garmina.
 13. Wiem, że nie ma. Źle zinterpretowałem Twój post bo myślałem, że twierdzenie "wszystko w porządku" odnosi się do wszystkich problemów.
 14. Nie wszystko - tarcza wgrywana jest jako statyczna, nie posiada animacji.
 15. Faktycznie animacje zniknęły, dlatego tarcze przestały lagować.
×
×
 • Create New...