Jump to content

shige

Użytkownicy
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About shige

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ustawienia -> Dodatkowe ustawienia -> Wyświetlacz pełnoekranowy -> Ukryj wskaźnik pełnego ekranu
 2. Tak. Pobierasz wyżej wstawiony plik OTA z linku. Następnie wchodzisz w ustawienia i aktualizacja, klikasz ileś razy na logo miui 11. Wyskoczy informacja o dodatkowych funkcjach. 3 kropki w prawym górnym rogu, wybierz paczkę aktualizacji i wskazujesz pobrany plik zip.
 3. Spokojnie, jak Mi Mix 2S dostał to i Mi8 kiedyś dostanie.
 4. Może i lepiej. Wiele osób na Mix2s narzeka na wiele bugów. Może na Mi8 wydadzą bardziej dopracowaną wersję.
 5. Cześć wszystkim, Ostatnio zauważyłem, że podczas nagrywania co chwilę spadają klatki, a w związku z tym niezbyt dobrze wygląda to na filmie. Dzieje się to w 30 i 60 fps. Spotkał ktoś się z czymś podobnym?
 6. Pojawił się u kogoś problem z samo wyłączającym się AOD co kilkanaście godzin? Oprócz tego wie ktoś jak po tej aktualizacji wyłączyć włącznie się asystenta głosowego przy przy przesuwaniu palca w górę od lewej lub prawej krawędzi?
 7. shige

  Etui / case

  Systemowy AOD. Jest on w kategorii kalejdoskop. Wydaje mi się, że był nawet MIUI 10. Sprawdź czy nie masz dostępnej aktualizacji AOD.
 8. shige

  Etui / case

  Cześć wszystkim, Ostatnio telefon uderzył rogiem o asfalt i się obudowa lekko uszkodziła.Pomyślałem, że może zmienię aktualne etui (dodawane do telefonu) na coś mocniejszego i myślę nad Spigenem Rugged Armor. Wyczytałem tutaj, że etui to lubi zachodzić na szkło. I tu pojawia się moje pytanie. Szkło mam krzywo naklejone i mocno zachodzi na lewą stronę. Będzie to mocno kolidować czy nie będzie większego problemu? Niżej zdjęcie jak to wygląda.
 9. Spowolnienia również nie zauważyłem, ale z baterią to jest podobnie. Znika niemiłosiernie szybko.
 10. Czyli różnie z tym jest. Nawet jeżeli telefon położę na terminalu to czasem nie chce w ogóle płatności łapnąć i jestem zmuszony wyciągnąć kartę. Po aktualizacji do androida 10 to bez włączonej lokalizacji to mifit nawet nie chce z mi bandem się połączyć. Jak ją włączę i wyłączę to i tak po jakimś czasie opaska i tak sama się rozłącza. Oprócz tego po aktualizacji zauważyłem problem z aparatem w domyślnej aplikacji. Przy źródłach światła widać czasem jakieś dziwne białe szumy. W GCamie wszystko działa normalnie.
 11. Czy to normalne, że w tym modelu przy płatnościach telefonem trzeba dotykać telefonem terminala i czekać z dobre kilka sekund aż w ogóle terminal załapie płatność? Do tego mam wrażenie, że po aktualizacji do androida 10 to te płatności działają jak chcą. Muszę telefon przykładać z kilka razy by zapłacić za cokolwiek. Do płatności używam aplikacji IKO a na telefon nałożony jest case z zestawu (nawet bez niego nie ma różnicy). Jak inni płacą telefonem to dystans między urządzeniem a terminalem wynosi dobre ponad 5 cm i łapie od razu a tu dotykając telefonem to ledwo co działa. MIUI G
 12. Czy w Mi8 podczas nagrywania w 4K60fps lub 1080p60fps działa OIS? Ostatnio coś czytałem, że niby działa to tylko w 30fps i teraz mam zagwozdkę.
 13. Ja u siebie nic nie zmieniałem w tym temacie a w ustawieniach pokazuje, że telefon jest zaszyfrowany, więc chyba jest to domyślnie włączone.
 14. Inni tutaj mówią, że w Orange Flex im działa i VoLTE i VoWIFI bez większych problemów, więc nie wiem czy kontakt z operatorem będzie konieczny, lecz jeżeli nie znajdę rozwiązania to na pewno do nich napiszę. A co masz na myśli mówiąc, że lepszym wyjściem jest zmiana profilu? Co mam konkretnie zmienić?
×
×
 • Create New...