shige

Użytkownicy
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About shige

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć wszystkim, Ostatnio zauważyłem, że podczas nagrywania co chwilę spadają klatki, a w związku z tym niezbyt dobrze wygląda to na filmie. Dzieje się to w 30 i 60 fps. Spotkał ktoś się z czymś podobnym?
 2. Pojawił się u kogoś problem z samo wyłączającym się AOD co kilkanaście godzin? Oprócz tego wie ktoś jak po tej aktualizacji wyłączyć włącznie się asystenta głosowego przy przy przesuwaniu palca w górę od lewej lub prawej krawędzi?
 3. shige

  Etui / case

  Systemowy AOD. Jest on w kategorii kalejdoskop. Wydaje mi się, że był nawet MIUI 10. Sprawdź czy nie masz dostępnej aktualizacji AOD.
 4. shige

  Etui / case

  Cześć wszystkim, Ostatnio telefon uderzył rogiem o asfalt i się obudowa lekko uszkodziła.Pomyślałem, że może zmienię aktualne etui (dodawane do telefonu) na coś mocniejszego i myślę nad Spigenem Rugged Armor. Wyczytałem tutaj, że etui to lubi zachodzić na szkło. I tu pojawia się moje pytanie. Szkło mam krzywo naklejone i mocno zachodzi na lewą stronę. Będzie to mocno kolidować czy nie będzie większego problemu? Niżej zdjęcie jak to wygląda.
 5. Spowolnienia również nie zauważyłem, ale z baterią to jest podobnie. Znika niemiłosiernie szybko.
 6. Czyli różnie z tym jest. Nawet jeżeli telefon położę na terminalu to czasem nie chce w ogóle płatności łapnąć i jestem zmuszony wyciągnąć kartę. Po aktualizacji do androida 10 to bez włączonej lokalizacji to mifit nawet nie chce z mi bandem się połączyć. Jak ją włączę i wyłączę to i tak po jakimś czasie opaska i tak sama się rozłącza. Oprócz tego po aktualizacji zauważyłem problem z aparatem w domyślnej aplikacji. Przy źródłach światła widać czasem jakieś dziwne białe szumy. W GCamie wszystko działa normalnie.
 7. Czy to normalne, że w tym modelu przy płatnościach telefonem trzeba dotykać telefonem terminala i czekać z dobre kilka sekund aż w ogóle terminal załapie płatność? Do tego mam wrażenie, że po aktualizacji do androida 10 to te płatności działają jak chcą. Muszę telefon przykładać z kilka razy by zapłacić za cokolwiek. Do płatności używam aplikacji IKO a na telefon nałożony jest case z zestawu (nawet bez niego nie ma różnicy). Jak inni płacą telefonem to dystans między urządzeniem a terminalem wynosi dobre ponad 5 cm i łapie od razu a tu dotykając telefonem to ledwo co działa. MIUI Global 11.0.3
 8. Czy w Mi8 podczas nagrywania w 4K60fps lub 1080p60fps działa OIS? Ostatnio coś czytałem, że niby działa to tylko w 30fps i teraz mam zagwozdkę.
 9. Ja u siebie nic nie zmieniałem w tym temacie a w ustawieniach pokazuje, że telefon jest zaszyfrowany, więc chyba jest to domyślnie włączone.
 10. Inni tutaj mówią, że w Orange Flex im działa i VoLTE i VoWIFI bez większych problemów, więc nie wiem czy kontakt z operatorem będzie konieczny, lecz jeżeli nie znajdę rozwiązania to na pewno do nich napiszę. A co masz na myśli mówiąc, że lepszym wyjściem jest zmiana profilu? Co mam konkretnie zmienić?
 11. Na Mi 8 VoLTE działa u mnie normalnie, ale już z VoWIFI pokazuje, że usługa jest niedostępna. Usługa jest włączona lecz mimo to nie działa. Wiecie może co na to poradzić?
 12. Wie ktoś może jak uruchomić Wifi Calling? Wydaje mi się, że ustawiłem tak jak trzeba a i tak w informacjach IMS pokazuje diasbled. Mam kartę w Orange Flex, więc teoretycznie wszystko powinno działać.
 13. shige

  Etui / case

  Wie ktoś może czy dostanę gdzieś dokładnie to samo etui co jest dołączane z telefonem? Niby zwykłe etui a najprzyjemniej mi się z niego korzysta. Niestety nie potrafię go nigdzie znaleźć. Jak ktoś kupował lub wie, gdzie je dostanę niech proszę da znać.