Jump to content

tomasiek

Użytkownicy
 • Posts

  11
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

tomasiek's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Dedicated Rare
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

3

Reputation

 1. Mam PFGEUXM Wcześniej nie działało, po ostatniej aktulizacju działa
 2. Co do podświetlenia. U mnie czujnik automatyczny zaczął działać. A może bardziej ja mu pomogłem. Rom oficjalny, ostatnia aktualizacja. Od ponad tygodnia za każdym razem kiedy widzę że czujnik słabo działa, rozwijam belkę i poprawiam go ręcznie, a to za ciemno, a to za jasno i tak za każdym razem, na słońcu, w deszczu, w ciemnym pokoju, w aucie . Od dwóch dni nie muszę tego robić. Czujnik zaczął sam ustawiać właściwe podświetlenie w zależności od światła jakie mam dookoła.
 3. to temat na kodiwpigulce.pl - ale podaj wersję którą zainstalowałeś i jej źródło (czyli repozytorium) Co do Filman - sprawdziłem teraz na k17.6 - też nie działa, z tego co widzę wprowadzili zmiany na stronie Filman, a więc musiała się zbiec w czasie przesiadka na k18 ze zmianami. Trzeba czekać na aktualizację wtyczki Jeszcze mi przyszła do głowy jedna myśl - robiłeś aktualizację kodi bez usuwania danych? Zdarza się, zwłaszcza na androidzie że nieprawidłowo zostaje przepisana baza biblioteki (w niej zapisywany jest stan filmów obejrzanych) przy takim updacie. Najbezpieczniej jest zrobić czystą instalację przy takich zmianach wersji. Ale to temat nie na to forum
 4. To już pytanie do devów kodi. Natomiast python2 stracił 1 stycznia support, a więc naturalnym jest że developerzy przechodzą na wspieraną wersję.
 5. Otrzymamy problem z wtyczkami. Fanfilm i inne wtyczki muszą przejść na pythona3 bo kodi 19 tylko jego będzie obsługiwać. Co do oznaczania oglądanych to działa bez problemu w Fanfilm. Musisz mieć coś sknocone w ustawieniach kodi, albo w samej bibliotece. Pomoc znajdziesz na kodiwpigulce bo tu to nie miejsce. I nie, FanFilm nie działa tak samo na k17 jak na k18 - część bibliotek do obsługi tytułów prawidłowo działa na k18. Na k17 może, ale nie musi. Także część tytułów może znajdować prawidłowo, a część po prostu pomijać przy wyszukiwaniu źródeł. Co do filman - trzeba zgłosić autorowi wtyczki (mbebe github)
 6. Brakuje kilkunastu funkcji z pythona z których korzysta fanfilm, a zwłaszcza jego scrapery. a więc może nie znajdować tyłu źródeł co na k18. Poza tym, nikt nie będzie poprawiał ft żeby działał z k17, zwłaszcza przy perspektywie k19 które w 100% przechodzi na pythona3 którego k17 w ogóle nie obsługuje. Zapraszam na kodiwpigulce. Tam pomożemy znaleźć rozwiązanie dla kłopotów z ff i k18.
 7. Fanfilm na kodi 17.6 bedzie słabo działał, bo w wielu miejscach korzysta z funkcji dostępnych tylko w kodi 18. Podstawowe pytanie - skąd instalujesz fanfilm?
 8. Zmień skórkę na aura albo Arctic zephyr 2. Wygląd IMO lepszy niż na aplikacji do netflixa. I podpowiada wyszukiwanie. Wieczorem ci podrzucę jak to może wyglądać. I zapraszam na kodiwpigulce.pl
 9. Współpracuję z autorem wtyczki dla netflixa pod kodi (CastagnaIT) Jakich rzeczy ci brakuje (te 80%)? Obecnie nie działa chyba tylko synchronizacja stanu obejrzenia pomiędzy kodi a stroną Netflixa (ale jest w trakcie prac). Interfejs zależy od skórki jaką masz w kodi. Domyślna nie jest super, ale takie jak aura, arctic-zephyr2 wybiegają daleko do przodu w wygodzie obsługi. Btw. Kodi na mi box nie różni się niczym od kodi na malince
 10. W tej wersji jest problem w trybie nocnym z przy obróconym w poziom aparacie - zaczyna mieszać kierunki obrotu i pokazuje odwrót w innym kierunku :). Ale zdjęcia wychodzą ok.
×
×
 • Create New...