Jump to content

lipekm

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

lipekm's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. shiping dopiero w przyszłym tygodniu, potem jeszcze trochę czekania. Dam znać! Cudów nie oczekuję, ot, powiadomienia i monitoring. Szkoda, że w sportach rolek nie ma, ale trudno. Dobrze, że pływanie jest. Zastanawiałem się, na ile będzie mi brakować googla i asystenta. na swoim LG miałem zainstalowane zylion apek, i raczej z nich nie korzystałem. Asystent przydawał się kiedy mogłem głosowo odpisać na wiadomości - i chyba tegomi będzie brakować. Ale zobaczymy.
 2. Pasek możesz na GB za ok 3 dolary mieć, są silikonowe w różnych kolorach. Jest też bransoleta metalowa. Na razie dostępne są z kopertą aluminiową i stalową, tytanu nie znalazłem - ale ma być ok 50$ droższy. Może dodadzą jakąś funkcję AOD? Zobaczymy. Plus za wodoszczelność, ale związany z tym minus za brak głośnika i mikrofonu. Minus za brak asystemna Google, ale związany z tym plus za długi czas czuwania. Zobaczymy, jak się będzie spisywał na żywo, czekam na paczuszkę:)
 3. U mnie alior śmiga już bez problemów przez GPay, ale musiałem usunąć dane aplikacji Google Play Services z poziomu zarządzania apkami - dopiero wtedy pomogło
 4. @artur_star tak, tak, powyłączałem to w pierwszym odruchu, i jak pisałem, jest lepiej. Boli mnie, że usunęli coś, co bez problemu działało w mi 6, czyli 2 generacje do tyłu: głośniki stereo, pocket mode, powiadomienia, obsługa smart case - tak wiem, z większością można sobie poradzić zmieniając soft, ale chyba jestem już na to za stary i pewne czynności mnie przerastają. pytanie, czy brak obsługi smart case wynika z braku jakiegoś czujnika, czy po prostu kolejne ograniczenie softu? Tymczasem https://www.gearbest.com/cases-leather/pp_009682756600.html już, a z ciekawości wziąłem też to cudo https://www.gearbest.com/cases-leather/pp_009312150192.html - majątku nie kosztuje, a renderki ładne:D. Wrzucę info jak doleci.
 5. @simcold, dzięki za info. Mam pytanie do używających caseów bez klapki, posiadających zabezpieczenie w postaci odcisku palca. Czy nosząc telefon w kieszeni nie aktywuje on się Wam ciągle? nosiłem go tak jeden dzień, szkłem do ciała, notorycznie blokował się, próbował wydzwaniać na dziwne numery, odbierał połączenia itp. Wyłączenie opcji wybudzania na dwupuk pomogło trochę, ale że byłem na wakacjach i na telefon patrzyłem sporadycznie, kupiłem jakiś badziew z klapką na straganie i to rozwiązało problem. Ale teraz po powrocie boję się włożyć telefon w etui bez klapki do kieszeni. Czy macie podobne doświadczenia?
 6. @emarcin, dokładnie tak samo, używałem tego na mi 6. Gdzie w mi 9 znajdę opcję aktywnego etui? Chyba się starzeję.... PS. A nie udało Ci się namierzyć takiego z okienkiem, jak były do redmi? przy znikających powiadomieniach oddałbym wiele za etui z okienkiem na always on display z powiadomieniami.
×
×
 • Create New...