luckd

Użytkownicy
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About luckd

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak się sprawdza u was ten soft MIUI V11.0.3.0.PEIMIXM, można instalować?
 2. Roota nie mam, jak włącze wifi to prawie cały czas jest pobieranie bez wysyłania 0,3 KB/s nic nie robiąc. Jest też mnóstwo cyklicznych wakelocków. Po wyłączeniu wifi praktycznie 0 wybudzeń, bateria trzyma ok. Wszystko zaczęło się po instalacji androida 9, robiłem reset z poziomu menu, była też aktualizacja miui ale nic to nie dało.
 3. Orientuje się ktoś co to za funkcja 'Inne' która prawie non stop drenuje mi baterie coś ciągle ściągając? Jest systemowa i nie da się jej zamknąć.
 4. Czy to normalne że na wifi jest większy drenaż baterii w stanie czuwania niż na lte? U mnie tak właśnie jest, przez noc zjada więcej % baterii, a w jej statystykach widać że na wifi dużo częściej się wybudza.
 5. luckd

  Aktualizacja

  Jeśli chodzi o 'Wyczyść pamięć podr., po zablokowaniu urządzenia' to mam ustawione na 'nigdy'.
 6. luckd

  Aktualizacja

  No to napisz jaka to aktualizacja i co masz obecnie, u mnie najwięcej szkód przyniosło przejście na androida 9 (bateria słabiej trzyma i wycina wszystko z pamięci, pomimo 4gb pamięci rano nie mam już żadnej apki). Jakbym wiedział nie instalowałbym tego szajsu.
 7. Ostatnio chciałem porządnie podładować baterię i zostawiłem ładowarkę na noc, rano patrzę a tam 98%, po ponownym podłączeniu doładowało do pełna. Wygląda to tak jakby telefon po osiągnęciu 100% przestał widzieć ładowarkę i dalej działał tylko na baterii, też tak macie?
 8. Nie wiem jak było na poprzednich softach bo rzadko używam wifi ale na tym mam drenaż baterii. Normalnie na lte przez noc schodzi 2-3%, wczoraj zostawiłem na wifi i zjadło 8%, w statystykach baterii widać że co chwilę był wybudzany. Jak to u was wygląda?
 9. U mnie wciąż nie ma. Czy coś poprawiło się w kwestii baterii bo u mnie nadal kiepsko od przejścia na 9 pie?
 10. Nowy android 9 jest do kitu jeśli chodzi o baterię, miui 10.3.1.0 jest najnowszym softem (global oficialny), trzeba chyba czekać na nową wersję. U mnie też po instalacji 9 pie bateria mocno leciała, po resecie jest lepiej ale do poziomu oreo 8 + miui 10.3.1.0 jeszcze brakuje.
 11. luckd

  OTA

  Miałem takie same problemy z baterią po aktualizacji do androida 9, pomógł reset do ustawień fabrycznych.
 12. U mnie po aktualizacji do androida 9 (mam oficjalny global) wycina wszystko z pamięci, nawet apki systemowe z kłódką. Na 8.1 nie było tego problemu i nawet rzadko używane aplikacje pozostawały długo w pamięci. Pomimo tego bateria odrobinę krócej trzyma. Da się coś na to poradzić?