lobogrr

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About lobogrr

 • Rank
  Nowy
 1. jeśli to prośba do mnie to po prostu wpisałem nazwę obudowy + model tel.. ale jeśli Ci to pomoze to proszę: https://pl.aliexpress.com/item/Xiaomi-Mi-9-przypadku-Xiaomi-Mi-9-SE-pokrywa-matowa-obudowa-Nillkin-twarda-obudowa-tylna-z/32887038483.html na dole masz "opinie" i tam masz spoooro zdjęć. ps. mimo wszystko i tak zamówiłem polecaną przez @tosieks z tego linka: https://s.click.aliexpress.com/e/CvwnbnE ten Nilkin choć fajnie spasowany to niezbyt fajnie się trzyma, za ślizgi jak dla mnie.
 2. Dzięki, wciągnąłem finalnie Nilkina, bo nie chciało mi się na paczki z ali czekać:) No przecież jak włączasz tę funkcję to na dole masz opis co robi To automat, który "dba" o to, żeby np. nikt nie miał zamkniętych oczu.
 3. Hej, czy te etui ma rant wystający nieco ponad tylni aparat? Bo na wizkach wygląda jakby był na równi z nim, a to trochę słaba ochrona.. EDIT: dobra, znalazłem na ali fotki tych co kupili. Rzeczywiście rant jest ponad kamerkę i ją chroni.
 4. lobogrr

  Folie na tył

  A ten rant wokół aparatu wystaje ponad aparat czy jest na równi z nim? ps. Miałem kiedyś na MI5 MSVII z taką piaskową fakturą, coś jak papier ścierny. Po roku się trochę wytarło, ale i tak uważam, że to najlepsze plecki jakie miałem
 5. Ja mimo wszystko nadal używam wersji pod MI8 - MGC_6.1.021_MI8_V2e - mimo zepsutego trybu nocnego działa całkiem dobrze, miałem co prawda zwiechy jak robiłem 5-6 zdjęć pod rząd, ale za to tylko ta wersja obsługuje dwie z 3 kamer. Jak BSG opracuje apkę dla 9se wspierającą więcej niż 1 obiektyw to przeskoczę na nią. Co do ustawień w tej mojej wersji: bsg mod settings - fix - buffer fix add aux to camera switch (wł) Poza tym mam włączoną kontrolkę hdr+, enhanced hdr+ in portrait mode i parę innych.
 6. Cześć wszystkim :) Aż konto założyłem, bo nie mogę za chiny (hehe) znaleźć informacji jakie etui chroni tylną kamerę. Etui, którego rant wokół kamery jest wyższy niż sama kamera? Na licznych wizualizacjach które przejrzałem na alledrogo wygląda jakby był wyższy, ale pytałem dwoch różnych sprzedawców i żaden nie był w stanie nic potwierdzić. A znów nie chcę kupować kota w worku. Może ktoś z Was ma zestaw szkło+etui godny polecenia?