Jump to content

Bartosh

Użytkownicy
 • Posts

  11
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Bartosh

 1. Dałem suwak na google service framework i dalej to samo możesz płacić online ale nie zbliżeniowo i google service framework jak wchodzę na nowo jest odznaczone i za każdym razem jak zaznaczę się automatycznie odznacza
 2. Nie wygrywałem magiska jak byłem na wersji 21.7.14 i nie działał gpay zbliżeniowe , w termux komendami próbowałem, oraz usunięcie folderu gms , także chmod 440 i nie dało rady , wgrałem magisk i gpay fix i też nie działa , safety patch też i nadal nic , wróciłem na wersję stable , i też bez magiska i nie działa , później wgrałem magisk hide i nadal nic .
 3. Zrobiłem tak jak wyżej , wyczyściłem pamięć i dane gpay , wszedłem przez twrp do Explorer plików wszedłem data/data / android .gms zmieniłem nazwę na końcu na .backup zapisałem i nadal to samo , że mogę płacić online , ale.zblizeniowo nie , zawsze gdy łączy z bankiem kończy się że nie zatwierdza, a wcześniej wszystko działało te sposoby z poradnika co są 4 z 2020 nie działają , fix gpay w magisk też mam , hide też i dalej nic
 4. Witam , ja wgrałem z wersji stable na wersję rozwojowa 21.7.14 na poco f3 ,przestały mi działać płatnosci gpay , robiłem wszystko z poradników i nic , wróciłem na wersję stable i też dalej nie działają płatności zbliżeniowe , jakiś pomysł jak to naprawić ?? Używałem z 6 sposobów z poradników ,czy gpay dał nowa jakąś aktualizacje zabezpieczeń bo nic nie pomaga aby działało???
 5. Witam czy gpay dodał nowe zabezpieczenia bo żaden sposób nie działa ?
 6. Mi czujnik też wariuje na wersji miui 11 wersja z miuipolska kompilacja 08. Jak dzwonię na messanger to sama odpala się kamera albo głośno mówiący jak przykładam do ucha , staram się po odebraniu lub dzwonieniu wyłączać ekran.
 7. Z tego co mi wiadomo to jest zauważony 1 błąd czujnik zbliżeniowy (proximity sensor) nie działa , dlatego nie aktualizowalem globala mimo że mam ściągnięty , czekam na wersje od miuipolska lub Xiaomi.eu
 8. Też załącze się do pytania czy wiadomo kiedy wersja miui 12 co wczoraj global wyszedl na mi note 10 lite , kiedy trafi na xiaomi.eu / miuipolska coś wiadomo ??
 9. Witam od wczoraj musiała wejść aktualizacja zabezpieczeń od google bo wczoraj aplikacja jeszcze działała normalnie dzisiaj że jest root i odblokwany bl i nie da się już zbliżeniowo zapłacić .
×
×
 • Create New...