GramNaJoysticku

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About GramNaJoysticku

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Na Mi6 już blisko od doby nie wywaliło się autoobracanie ekranu, gdzie przedtem było to kilka razy na dzień. Niestety kosztem nie korzystania z dobrodziejstwa supertapety, wróciłem do zwykłych tapet. Coś musi być na rzeczy.
 2. Potwierdzam, że na Mi6 po ostatniej aktualizacji występuje problem z automatycznym obracaniem ekranu. Po restarcie działa, a po pewnym czasie przestaje. Nie umiem namierzyć przyczyny. Wspomniany trick z dodaniem uprawnień dla SuperWallpaper niestety u mnie się nie sprawdził. Przełączanie ustawienia dot. Automatycznego obracania ekranu po wystąpieniu problemu nie daje żadnego efektu. To samo z kafelkiem do blokady automatycznego obracania. Pomaga na razie tylko restart.
 3. Dodatkowe screeny ilustrujące opisywaną sytuację. W lewym górnym rogu ekranu nigdy nie pojawiają się ikonki aplikacji, które otrzymały powiadomienia, a po odblokowaniu ekranu są one widoczne. Powinny być widoczne i tu i tu. Jeśli dobrze rozumiem opcje pokaż pasek powiadomień na ekranie blokady.
 4. Robiłem wipe wszystkiego oprócz pamięci wewnętrznej, nie chciałem musieć przerzucać danych z kopii. Jak rozumiem to powinno wykasować stary system, ale nie pliki użytkownika.
 5. Mam problem ze swoim Mi6. Jestem na Stabilnym wydaniu MIUI Polska 10.4.3. Wcześniej byłem na Beta MIUI Polska, zawsze aktualizowanej do najnowszej wersji. Nie wyświetlają mi się ikonki nowych powiadomień na belce u góry na zablokowanym ekranie. Mam włączone podświetlenie ekranu przy powiadomieniach i jak przyjdzie powiadomienie to czasami ekran się podświetla, ale nie ma żadnego info o powiadomieniu. Nie ma nigdy ikonki aplikacji u góry (a kiedyś były), a czasem nie ma też treści szczegółów powiadomienia na środku ekranu (jest pasek poziomy na środku z nazwą i ikonką aplikacji i napis 1 nowe powiadomienie, ale bez szczegółów). Wykonane próby naprawienia problemu: - Weryfikacja ustawień powiadomień (Ok) - Weryfikacja ustawień powiadomień na ekranie blokady (Ok) - Zabawa z włączaniem i wyłączaniem odblokowania twarzą (gdzieś czytałem, że to mogło powodować błędy braku szczegółów powiadomień) - Przejście z MIUIPolska Beta na Stable (bez zmian) Nic nie pomogło. Please help. Czy ktoś miał podobne problemy na Mi6? Zacznę robić screeny i powrzucam, to będzie lepiej widać o co mi chodzi. UPDATE 10-10-2019: Dorzucam zrzuty ekranu. Powiadomienia na środku ekranu blokady jednak są zawsze, o ile są włączone dla danej aplikacji w ustawieniach powiadomień systemu. Natomiast jeśli nie są, to nie pojawia się ikonka u góry. Nawet dla powiadomień, które pojawiają się na ekranie blokady, ikonki na pasku powiadomień na ekranie blokady brak - pomimo włączenia tej opcji w ustawieniach. Po odblokowaniu ekranu widać pasek powiadomień pełen ikonek. Something is not yes.
 6. Też mam taki problem na Mi6. Każde powiadomienie z Facebooka to: "Facebook" i poniżej treść "Facebook". Bez szczegółów. Byłem wcześniej na MiuiPolska Beta i przeszedłem przez to na Stable (MIUI 10.4.3) I dalej jest to samo. Znajomy też ma Mi6 i od zawsze ma Global Stable i u niego ostatnio też zaczęło się to tak wyświetlać. Chyba po najnowszej aktualizuj do 10.4.3. :-| Bawiłem się też w ustawianie i usuwanie FaceUnlock, bo czytałem że jakieś bugi tam były, ale to też nie pomogło.
 7. GramNaJoysticku

  MIUI 9.6.5

  Czy na waszych telefonach regulacja głośności multimediów również ma 30 stopni? Na globalu chyba jest ich trochę mniej. Mam MI6 z najnowszą wersją MIUI 9.6.5. Telefon działa w ten sposób od kilku wersji, być może odkąd wgrałem na niego MIUI od miuipolska. Pierwsze wciśnięcie przycisku volume tylko przywołuje pasek głośności, ale chyba go nie zmienia ani w górę ani w dół - to chyba też jest różnica w działaniu względem globala? Trochę to niewygodne gdy zmieniam głośność o 1 stopień zawsze muszę kliknąć 2 razy. Zauważyłem też, że podczas przywoływania paska kolejne wciśnięcia volume nie mają żadnego skutku przez ok 0,5 sekundy. Mam porównanie z drugim telefonem z globalem i tam działa to o wiele szybciej. Jest szansa, żeby to jakoś usprawnić w kolejnych wersjach, czy muszę pobawić się w roota i grzebanie w plikach systemowych? Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 8. GramNaJoysticku

  MIUI 9.3.14

  Czy istnieje cień szansy, żeby przy włączonym ciemnym motywie (Opcje programistyczne) pływające powiadomienia miały np. biały kolor czcionki? Aktualnie rysują się czarne napisy na czarnym tle i oprócz ikonki aplikacji nic nie idzie z tego odczytać. Czy problem występuje tylko u mnie? Mi 6 MIUI 9.3.14, ale problem występuje chyba od początku. Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka