Jump to content

Maciek1973

Użytkownicy
 • Posts

  12
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Maciek1973

 1. Mnie też strasznie denerwował ten dialer od Google w sumie to podstawowa funkcja, zwłaszcza że mam 2 karty SIM i dużo połączeń. Najprostszym sposobem jest zainstalowanie True Phone jak dla mnie super korzystam od dłuższego czasu
 2. Udało mi się zainstalować ten tradycyjny dialer - com.android.contacts 11.0.3.4 Jednak żeby działał musiałem cofnąć aktualizacje tego dialera od Google. Teraz da się normalnie korzystać z dual SIM. SMS niestety nadal od Google... I tak raczej będę wgrywał Miui eu, czekam na odblokowanie bootloadera
 3. Być może, przy którejś aktualizacji tak. Ogólnie jednak będę przechodził na Miui eu z tego co piszą użytkownicy tam jest dialer od Xiaomi, sprawdzony, super się nadaje na dual SIM i są widoczne powiadomienia.
 4. U mnie jest to samo niestety. Z tego co zdążyłem się zorientować winny jest dialer od Google... Ogólnie jak dla mnie ten dialer jest słaby zwłaszcza jak się używa 2 kart SIM. Pozdrawiam
 5. Witam. Używam 2 karty SIM. Niestety dopiero po rozpoczęciu połączenia można wybrać/zmienić kartę z której chce się dzwonić, jest to jak dla mnie niewygodne, czasami można nie zdążyć albo dać sygnał z karty z której nie chcemy dzwonic. Mam pytanie czy w jakiś sposób można w Mi 9 lite wrócić do starej wersji?
 6. Wszystko śmiga ok. Jeździłem dzisiaj czwarty dzień na mapach i żadnego problemu nie było, żadnej zwiechy:)
 7. Hej. U mnie mapy nadal się wieszają niestety. Jeżdżę na Waze i wyczekuje aktualizacji telefonu. Właśnie przed chwilą zauważyłem że jest rzeczywiście aktualizacja map Google. Uruchomiłem i dziala ale przetestuje i napiszę za kilka dni.
 8. U mnie odinstalowanie aktualizacji map pomogło ale niestety na chwilę. Na razie jeżdżę na Waze..
 9. Niestety google go również się wieszają:(
 10. Dzięki za podpowiedzi. Dzisiaj zainstalowałem mapy google go i te jak na razie chodzą. Przetestuje je przed resetowaniem telefonu, może uda się tak wytrzymać do następnej aktualizacji:)
 11. Baku1991 napisz proszę krok po kroku jak cofnąć się do starszej wersji. U mnie niestety ten sam problem...
 12. Witam. Po ostatniej aktualizacji do MIUI 10.2.1.0 przestały działać mapy google. Po wybraniu trasy zawieszają się. Może Ktoś tak miał i pomoże mi z tago wybrnąć? Inne nawigację działają.Nie wiem czy można wrócić do starszej wersji oprogramowania?
×
×
 • Create New...