Jump to content

bacablue

Użytkownicy
 • Posts

  28
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  WSC

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 5A, Note2, R2

Recent Profile Visitors

592 profile views

bacablue's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputation

 1. Z tym wsparciem to nie trafi się za nimi. Mam RedMi 2 na którym pomimo zarejestrowania identyfikatora w Google mam info, że urządzenie jest nie certyfikowane a wszystko się aktualizuje bez najmniejszego problemu.
 2. Witam. A bateria jak funkcjonuje? Daje radę? U mnie jeszcze oryginalna. Nawet zniknęły komunikaty o nadmiernym drenowaniu baterii.
 3. Witam. Jak w temacie co o tym sądzicie - zaktualizowane. Czy jest to bezpieczne? Poziom zabezpieczeń Android pomimo aktualizacji jest taki sam jak na ostatniej wersji Miui 8. Po zainstalowaniu wersji 9 sam pobrał jakieś dodatki i zainstalował przez Mi Recovery co zaowocowało podniesieniem wersji do 9.2.3.0. Dziwne, zniknęło TWRP a lokalizacja w telefonie bez opcji zmiany Chiny.
 4. Witam. Włączyłem telefon żeby sprawdzić jak tam Google Play i aktualizacje systemowe. Wynik włączenia: włączał się długo, zaktualizowane aplikacje systemowe, w końcu zaktualizowane wszystko z Google Play oprócz przeglądarki Chrome. Na telefonie wersja 71, na innych już 72. Ale i tak dobrze. Nawet się nie zagrzał
 5. Nazwa przedmiotu: Płyta główna RedMi 2 2014811. Opis: Kupię sprawną płytę główną ewentualnie cały z rozbitym wyświetlaczem i/lub obudową RedMi 2 2014811. Kontakt: PW lub [email protected] Pozdrawiam. Mariusz
 6. Witam. RedMi Note WCDMA po aktualizacji sklepu Google nadal nie ma certyfikacji. Może trzeba poczekać? Też jest zarejestrowany identyfikator na Google i nic z tego. Ale problemów z aktualizacją aplikacji nie ma. Pozdrawiam
 7. Witam. Spróbuj zainstalować wersję 13.2.19 z apkmirror. U mnie po instalacji mam komunikat, że urządzenie jest certyfikowane. Żony Redmi Note WCDMA też ma tą wersję sklepu co u Ciebie i też nie jest certyfikowane. Zaraz pobiorę 13.2.19 i zobaczę czy to coś zmieni. Pozdrawiam.
 8. Witam ponownie. Zainstalowałem sklep Google wersja 13.2.19. Działanie się poprawiło no i najważniejsze urządzenie jest już certyfikowane. Mapy się zaktualizowały innych typu YT czy Gmail nie aktualizowałem. I nawet telefon się nie zagrzał jak to miało miejsce ostatnio.
 9. Witam. Root-a brak inaczej poprawił bym plik build.prop. A Miui mam najnowsze 9.6.3.0. Na RedMi 2 też brak certyfikacji a wszystkie aplikacje Google bez problemu się aktualizują.
 10. Witam. A jak zrobić tą certyfikację urządzenia? Zarejestrowałem nr w Google i dalej brak.
 11. Witam. Czyli problem jest jak udało mi się zauważyć w samej apce sklep Play. Na Note2 po zainstalowaniu 12.3.30 nie grzeje się i działa, jak sam zaktualizuje się na nowszą wersję to zaczyna się grzać, dodatkowo uruchamianie trwa strasznie długo. No i nadal brak certyfikacji pomimo zarejestrowania się na Google z identyfikatorem urządzenia.
 12. Witam. Ponawiam pytanie/prośbę: Czy team Miui Polska podjął by się opracowania omawianej poprawki która naprawi problem Google? Mamy już gotowca, który po dodaniu podpisu bez problemu zainstaluje się przez mi-recovery. W tej chwili podczas próby instalacji przez mi-recovery wywala błąd update.zip verification signature failed. Proszę o konkretną odpowiedź: PODEJMIECIE SIĘ TEMATU? Pozdrawiam. Mariusz Parę telefonów na pewno wróci do gry
 13. Ok. Zostaję przy Twoim. Powiedz, czy jak cofnę telefon do Miui 8 to później przez recovery wgram Twój soft? Twrp mam dość wgrywania. Nie idzie i już. No chyba, że napiszesz jak bez root ogarnąć temat i prosto bez kombinacji poprawić soft w telefonie. Pozdrawiam
 14. Witam. Kol. Akus przerobisz ostatni rom V9.6.3.0.LHMMIFD ? Telefon cofnę na Miui 8 MiFlash i poprawiony V9 od Ciebie z recovery bym wgrał. Przez abd lipa z twrp.
 15. Witam. No dobra, a przez mi flash jakby chciał ogarnąć? To mi jeszcze wychodzi Mam jeszcze gdzieś ten ostatni rom. Może tam dodać gdzieś twrp i niech się mieli. No a później już pójdzie ten fix. Chyba, że root udało by się odpalić? Ale jak na tym 9.6.3.0. zrobić?
×
×
 • Create New...