Jump to content

Konrad21

Użytkownicy
 • Posts

  12
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Konrad21

 1. W jaki sposób mogę zmierzyć dystans i kroki podczas treningu piłki nożnej? Z treningów dostępnych bezpośrednio w Mi Band wydaje mi się, że najlepiej spisuje się "bieganie po bieżni". Pytanie w jaki sposób liczony jest dystans? Na podstawie ilości kroków? Czy aplikacja Notify & Fitness w tym zakresie ma większe możliwości? Do pomiaru średniej czy maksymalnej prędkości musiałbym grać z telefonem przy sobie i użyć np. Endomondo? Jest jakiś sposób sprawdzenia historii treningów? W Mi Fit widzę tylko treningi z bieżącego dnia.
 2. Zapraszam do grupy na fb nt odkurzaczy Xiaomi. Pomoc i porady, nie kupony i spam Odkurzacze Xiaomi - pomoc / porady
 3. Orientuje się ktoś w skryptach IFTTT? Znalazłem instrukcję jak zdefiniować sprzątanie strefowe przy pomocy komend głosowych (link). Jednak nie jestem pewien czy to działa z Asystentem Google na smartfonie, czy przypadkiem nie tylko w z urządzeniami Google Home. Jeśli tak, to czy działa z polskim Asystentem Google Zajmował się ktoś z Was tym tematem?
 4. Proszę administratorów o przemyślenie założenia nowego działu dla odkurzaczów sprzątających. Zrobiło się ponad 100 stron w wątku - ciężko znaleźć konkretne informacje.
 5. Próbuję to skonfigurować, ale póki co się nie udało. Nie jestem pewny czy z asystentem google w telefonie też to będzie działać, bo napisane jest dla urządzeń google home. Może ktoś bardziej zaznajomiony z tematyką wie?
 6. Jeśli ktoś popiera mój apel o utworzenie odrębnego subforum dla robota xiaomi to proszę o polubienie posta Zrobiło się ponad 100 stron w wątku - ciężko znaleźć konkretne informacje.
 7. Pod tym linkiem jest instrukcja jak to zrobić w Google Home - może z Alexą podobnie
 8. Can you give the vacuum all these commands (from the Google support page): do this:Say "Ok Google" or "Hey Google," then..Start vacuum "Start the [vacuum name]" "Start vacuuming" "Is the [vacuum name] running?" Stop vacuum "Stop the [vacuum name]" "Stop vacuuming" Pause vacuum "Pause the [vacuum name]" Dock "Dock the [vacuum name]" "Send the [vacuum name] home" Charge the [vacuum name]" Is the [vacuum name] charging?
 9. Poradziłeś sobie? Również nie mogę połączyć google home z mi home - ten sam błąd.
 10. https://hackernoon.com/how-i-set-up-room-cleaning-automation-with-google-home-home-assistant-and-xiaomi-vacuum-cleaner-9149e0267e6d Nie próbowałem jeszcze tego konfigurować. Daj znać czy będzie działać.
×
×
 • Create New...