Jump to content

Konrad21

Użytkownicy
 • Posts

  12
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Konrad21 last won the day on January 23 2019

Konrad21 had the most liked content!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Konrad21's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

11

Reputation

 1. W jaki sposób mogę zmierzyć dystans i kroki podczas treningu piłki nożnej? Z treningów dostępnych bezpośrednio w Mi Band wydaje mi się, że najlepiej spisuje się "bieganie po bieżni". Pytanie w jaki sposób liczony jest dystans? Na podstawie ilości kroków? Czy aplikacja Notify & Fitness w tym zakresie ma większe możliwości? Do pomiaru średniej czy maksymalnej prędkości musiałbym grać z telefonem przy sobie i użyć np. Endomondo? Jest jakiś sposób sprawdzenia historii treningów? W Mi Fit widzę tylko treningi z bieżącego dnia.
 2. Zapraszam do grupy na fb nt odkurzaczy Xiaomi. Pomoc i porady, nie kupony i spam Odkurzacze Xiaomi - pomoc / porady
 3. Orientuje się ktoś w skryptach IFTTT? Znalazłem instrukcję jak zdefiniować sprzątanie strefowe przy pomocy komend głosowych (link). Jednak nie jestem pewien czy to działa z Asystentem Google na smartfonie, czy przypadkiem nie tylko w z urządzeniami Google Home. Jeśli tak, to czy działa z polskim Asystentem Google Zajmował się ktoś z Was tym tematem?
 4. Proszę administratorów o przemyślenie założenia nowego działu dla odkurzaczów sprzątających. Zrobiło się ponad 100 stron w wątku - ciężko znaleźć konkretne informacje.
 5. Próbuję to skonfigurować, ale póki co się nie udało. Nie jestem pewny czy z asystentem google w telefonie też to będzie działać, bo napisane jest dla urządzeń google home. Może ktoś bardziej zaznajomiony z tematyką wie?
 6. Jeśli ktoś popiera mój apel o utworzenie odrębnego subforum dla robota xiaomi to proszę o polubienie posta Zrobiło się ponad 100 stron w wątku - ciężko znaleźć konkretne informacje.
 7. Pod tym linkiem jest instrukcja jak to zrobić w Google Home - może z Alexą podobnie
 8. Can you give the vacuum all these commands (from the Google support page): do this:Say "Ok Google" or "Hey Google," then..Start vacuum "Start the [vacuum name]" "Start vacuuming" "Is the [vacuum name] running?" Stop vacuum "Stop the [vacuum name]" "Stop vacuuming" Pause vacuum "Pause the [vacuum name]" Dock "Dock the [vacuum name]" "Send the [vacuum name] home" Charge the [vacuum name]" Is the [vacuum name] charging?
 9. Poradziłeś sobie? Również nie mogę połączyć google home z mi home - ten sam błąd.
 10. https://hackernoon.com/how-i-set-up-room-cleaning-automation-with-google-home-home-assistant-and-xiaomi-vacuum-cleaner-9149e0267e6d Nie próbowałem jeszcze tego konfigurować. Daj znać czy będzie działać.
×
×
 • Create New...