Numi

Użytkownicy
 • Content Count

  41
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

About Numi

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak, w 9.0 filmy z DTS przez Kodi lecą z DTS przez SPDIF.
 2. Ad2. Jest wyjście optyczne. Musisz tylko dokupić taką przejściówkę. Ad3. Kodi widzi dyski w NTFS.
 3. Odkryłem jeszcze jeden feler po przejściu na 9.0. Co jakiś czas rozłącza się ethernet. Próbowałem resetu i nic nie pomaga.
 4. Jest problem z dźwiękiem po przejściu na 9.0. Kodi, nawet po podłączeniu dysku zewnętrznego z wideo z DTS lub AC3, odtwarza tylko przednie kanały. Tylne milczą, pomimo wyświetlania na amitunerze, że dźwięk jest przestrzenny. Czy ktoś ma dźwięk surround przez SPDIF, po zmianie na Android 9.0 ?
 5. U mnie działa. Ale jak go zmusić, aby wyszukiwał w Google ?
 6. Nie mam centrala. Ustawić na 0% ?
 7. Obejrzałem kilka filmów w Netflix, po upgradzie do Android 9.0. Dźwięk przestrzenny puszczam przez SPDIF do amplitunera. Mam wrażenie, że w głośnikach surround jest mało efektów i muzyka jest "małoprzestrzenna". Ktoś może wrzucić fotki ze swoimi ustawieniami dźwięku w Miboxie ? Moje są jak poniżej. Co daje ustawienie "RF" w sekcji Dolby sounds ?
 8. Pojawił się dźwięk w Netflix 5.1 przez SPDIF. W sumie na to głównie czekałem [emoji106]
 9. To ile tych dni jeszcze zostało do 9 ? [emoji6]
 10. Numi

  Pobieranie filmow

  Po zainstalowaniu na boxie Netflixa w wersji tablet, opcja download powinna być dostępna.
 11. U mnie link działa. Piszę z telefonu.
 12. Nie mam pod ręką oryginalnego zasilacza Mibox S, aby sprawdzić napięcie i natężenie prądu, ale skoro nie umiesz lutować to popatrz na ten podlinkowany kabelek. To tańsza alternatywa od kompletnego zasilacza USB+przewód i masz zasilanie DC o łącznej długości 2,5 m. US $1.77 31%OFF | 4mm x 1.7mm DC Power connector Jack Adapter female + Male extension cable Plug 150cm https://s.click.aliexpress.com/e/Vexpgge4F
 13. Jeśli umiesz lutować, to najłatwiej wymienić kabel DC w zasilaczu na dłuższy. https://www.begli.pl/pl/p/Wtyk-zasilajacy-DC-1.7mm4.0mm-z-przewodem-1.5m/1340?gclid=EAIaIQobChMIjJDE7JqN5gIVj-R3Ch0NMwmmEAQYAyABEgKwyvD_BwE
 14. Numi

  Mi box s - Live

  Połączyłem Live Channels z TVirl. Na próbę podałem listę i EPG z Australii i Nowej Zelandii. Chodzi elegancko. Teraz mam listę z iptv3ulist.com z dużą ilością polskich kanałów HD.