Jump to content

matkon81

Użytkownicy
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About matkon81

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. matkon81

  Android Oreo

  Dokładnie mam to samo. Strasznie irytujące to jest, że od długiego czasu błąd taki nie został poprawiony.
 2. @konstantyno110 czy widziałeś mojego posta z 1 marca?
 3. Hej - nie ma rozwiązania dla takiej wersji - przynajmniej nic nie znalazłem. Dlatego zależało mi na wersji chińskiej przy kupnie.
 4. @Makabra spójrz wyżej - działa to tak na Pie. Na moim SGS9+ opaska wibruje najpierw z ikonką telefonu. Po dotknięciu przycisku przestaje wibrować i pojawia się ID dzwoniącego. Sprawdź czy masz tak samo. Dla SMS normalnie pokazuje Ci od razu ID?
 5. Nie, bo "kwas" robi się w momencie próby używania obu na Chinach. Nawet jak połączysz taki oczyszczacz to odkurzacz "nie pozwoli" wejść w jego menu w Mi Home. W przypadku obu urządzeń na Europie nie powinno być problemów (Purifier nie będzie miał możliwości automatyzacji innej niż "Czasomierz" zdaje się).
 6. Learn mode wyłączone miałem. Pokazuje mi teraz w domu 60 PM 2.5 a mimo to nie odpala sceny automatycznej. To działa tak losowo, że brak już słów.
 7. @Witek_Wojciechowski bądź tak dobry i pokaż gdzie masz poustawiany ten Amsterdam w MiHome. Można ustawić czas na Amsterdam i mieć wybrane Chiny Kontynentalne. Co do scen automatycznych - czy zauważył ktoś, że pomimo ustawienia względem poziomu PM 2.5 oczyszczacz odpala się albo znacznie później powyżej ustawionego poziomu np. u mnie ma 25 a potrafi ruszyć dopiero w okolicach 40. Kolejna scena ma wyłączyć manualny tryb i zmienić na auto gdy wartość spadnie poniżej 25. Dzisiaj u mnie dwa razy odpalił tryb manualny, zbił do ok. 10 ale nie przeszedł w tryb Auto. Działo się tak też w inne dni.
 8. Tylko wtedy nie masz możliwości automatyzacji np. pod względem ilości 2.5 PM? Szukam w MiHome i w lokalizacji domu mam do wyboru same chińskie miasta (wybrane mam Chiny Kontynentalne).
 9. Chcę aby urządzenie codziennie od 22:30 do 7:30 przechodziło w tryb Cichy. Mam ustawioną scenę (screen) i niestety zero reakcji. Myślałem, że pod urządzeniem trzeba ustawić strefę czasową ale niezależnie czy jest puste czy CET nic się nie dzieje. Czy ktoś może spotkał się z czymś takim? Może trzeba strefę ustawić na coś z Chin i odliczyć tę różnicę w godzinach przy ustawieniu sceny? Mam dwie inne sceny niezależne od czasu (poziom 2.5PM) i te działają.
 10. Dodam tutaj zapytanie. W warunku Jeśli/Gdy zmieni się pogoda jest też opcja z wilgotnością powietrza. Czy jeśli np. ustawimy, że powyżej 50% sprzęt ma zacząć mocniej pracować to doprowadzi to do obniżenia tej wartości?
 11. Koledzy/koleżanki Odkurzacz w połowie odkurzania przywitał mnie Error 1 laser... Częsty problem? Odkurzacz ma ledwo 11 miesięcy. Kupiony w PL więc pewnie skończy się odesłaniem do sprzedawcy, ale ciekawi mnie czy nie będzie prób wykręcenie się z odpowiedzialności. edit: serwis twierdzi, że nie da się nic samemu zrobić - zatem leci na gwarancję. Zastanawiam się właśnie czy lepiej z tytułu gwarancji czy rękojmi go odesłać.
 12. Wybierz region China Mainland. Zaktualizuj potem Mi Home i oczyszczacz. Wczoraj to przechodziłem. W menu oczyszczacza 'Automatyzacja' pojawiają się wszystkie opcje - przetłumaczone na angielski nawet. Na dowód screen poniżej.
 13. Odkurzacz już wyłączałem - odpiąłem z zasilania i nic. Frustrujące. Dobrze, że przełączanie między regionami odbywa się praktycznie bezproblemowo.
 14. Tyle to ja wiem o tych komunikatach - przecież przy tym drugim napisałem, że odkurzacz ma 100% i siedzi w bazie. Strasznie to dziwne.
×
×
 • Create New...