Jump to content

matkon81

Użytkownicy
 • Posts

  30
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

matkon81's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Dokładnie mam to samo. Strasznie irytujące to jest, że od długiego czasu błąd taki nie został poprawiony.
 2. @konstantyno110 czy widziałeś mojego posta z 1 marca?
 3. Hej - nie ma rozwiązania dla takiej wersji - przynajmniej nic nie znalazłem. Dlatego zależało mi na wersji chińskiej przy kupnie.
 4. @Makabra spójrz wyżej - działa to tak na Pie. Na moim SGS9+ opaska wibruje najpierw z ikonką telefonu. Po dotknięciu przycisku przestaje wibrować i pojawia się ID dzwoniącego. Sprawdź czy masz tak samo. Dla SMS normalnie pokazuje Ci od razu ID?
 5. Nie, bo "kwas" robi się w momencie próby używania obu na Chinach. Nawet jak połączysz taki oczyszczacz to odkurzacz "nie pozwoli" wejść w jego menu w Mi Home. W przypadku obu urządzeń na Europie nie powinno być problemów (Purifier nie będzie miał możliwości automatyzacji innej niż "Czasomierz" zdaje się).
 6. Learn mode wyłączone miałem. Pokazuje mi teraz w domu 60 PM 2.5 a mimo to nie odpala sceny automatycznej. To działa tak losowo, że brak już słów.
 7. @Witek_Wojciechowski bądź tak dobry i pokaż gdzie masz poustawiany ten Amsterdam w MiHome. Można ustawić czas na Amsterdam i mieć wybrane Chiny Kontynentalne. Co do scen automatycznych - czy zauważył ktoś, że pomimo ustawienia względem poziomu PM 2.5 oczyszczacz odpala się albo znacznie później powyżej ustawionego poziomu np. u mnie ma 25 a potrafi ruszyć dopiero w okolicach 40. Kolejna scena ma wyłączyć manualny tryb i zmienić na auto gdy wartość spadnie poniżej 25. Dzisiaj u mnie dwa razy odpalił tryb manualny, zbił do ok. 10 ale nie przeszedł w tryb Auto. Działo się tak też w inne dni.
 8. Tylko wtedy nie masz możliwości automatyzacji np. pod względem ilości 2.5 PM? Szukam w MiHome i w lokalizacji domu mam do wyboru same chińskie miasta (wybrane mam Chiny Kontynentalne).
 9. Chcę aby urządzenie codziennie od 22:30 do 7:30 przechodziło w tryb Cichy. Mam ustawioną scenę (screen) i niestety zero reakcji. Myślałem, że pod urządzeniem trzeba ustawić strefę czasową ale niezależnie czy jest puste czy CET nic się nie dzieje. Czy ktoś może spotkał się z czymś takim? Może trzeba strefę ustawić na coś z Chin i odliczyć tę różnicę w godzinach przy ustawieniu sceny? Mam dwie inne sceny niezależne od czasu (poziom 2.5PM) i te działają.
 10. Dodam tutaj zapytanie. W warunku Jeśli/Gdy zmieni się pogoda jest też opcja z wilgotnością powietrza. Czy jeśli np. ustawimy, że powyżej 50% sprzęt ma zacząć mocniej pracować to doprowadzi to do obniżenia tej wartości?
 11. Koledzy/koleżanki Odkurzacz w połowie odkurzania przywitał mnie Error 1 laser... Częsty problem? Odkurzacz ma ledwo 11 miesięcy. Kupiony w PL więc pewnie skończy się odesłaniem do sprzedawcy, ale ciekawi mnie czy nie będzie prób wykręcenie się z odpowiedzialności. edit: serwis twierdzi, że nie da się nic samemu zrobić - zatem leci na gwarancję. Zastanawiam się właśnie czy lepiej z tytułu gwarancji czy rękojmi go odesłać.
 12. Wybierz region China Mainland. Zaktualizuj potem Mi Home i oczyszczacz. Wczoraj to przechodziłem. W menu oczyszczacza 'Automatyzacja' pojawiają się wszystkie opcje - przetłumaczone na angielski nawet. Na dowód screen poniżej.
 13. Odkurzacz już wyłączałem - odpiąłem z zasilania i nic. Frustrujące. Dobrze, że przełączanie między regionami odbywa się praktycznie bezproblemowo.
 14. Tyle to ja wiem o tych komunikatach - przecież przy tym drugim napisałem, że odkurzacz ma 100% i siedzi w bazie. Strasznie to dziwne.
×
×
 • Create New...