Jump to content

sliwma

Użytkownicy
 • Posts

  15
 • Joined

 • Last visited

About sliwma

 • Birthday 07/23/1997

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Poznań

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 8 6/256

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

sliwma's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Dzień dobry Państwu, mam Yubikey 5NFC, Mi8 nie chce się z nimi dogadać przez NFC - po USB działają, NFC w Yubikeyach sprawne, testowane na laptopie. NFC włączone, ustawiony Portfel HCE, a YubiKey w żadnej pozycji (z przodu, z tyłu, pionowo i poziomo) nie jest odczytywany - co zauważyłem, nie działa też odczytywanie jakichkolwiek tagów NFC, czy kart płatniczych. A o dziwo, Google Pay działa. Wgrana najnowsze tygodniowe MIUI Polska, ale na starszej też był taki sam problem.
 2. Zobaczymy, póki co męczę Huawei Watch 2 LTE, LTE przestałem używać bo zegarek nie wytrzymywał jednego dnia na baterii - mam nadzieję, że tu będzie lepiej (i że nju wprowadzi eSIM).
 3. 9.8.29, właśnie zauważyłem ten sam objaw, wcześniej mimo DND, budzik włączał ekran poprawnie.
 4. Wciąż ją mogę zainstalować z biblioteki, w wyszukiwarce nie ma, więc na ten moment raczej ukryło. No, a jak tak robią, to niech zaczną wspierać Xiaomi.
 5. Aplikacja WiFi Calling jest zarówno w Nju, jak i w Orange'u, ale chyba są ukryte w Google Play. Tak, czy inaczej, od dłuższego czasu nie mogę aktywować ani WiFi Calling w aplikacji, ani VoLTE (Orange i Nju). Dzwoniłem właśnie do BOKu Orange'a, to mi powiedzieli, że WiFi Calling jest wyłączone, i że nie ma nic w zamian tej usługi. Coś ma być, ale nie wiadomo kiedy i co.
 6. Cześć, od dłuższego czasu zauważam, że przy włączonym trybie nie przeszkadzać telefon w ogóle nie pokazuje mi powiadomień dotyczących nieodebranych połączeń - same powiadomienia w jakiś sposób egzystują, bo na KDE Connect normalnie się wyświetlają, ale nie wyświetlają się nigdzie na telefonie - pytanie, czy "tak ma być", czy może da się to zmienić. Nie ukrywam, że jest to dość irytujące, a korzystanie z IFTTT, żeby pokazywało powiadomienia o nieodebranych jest dość irytujące. Pozdro
 7. Jutro sprawdzę, czy VoLTE mi chodzi (Orange + NJU), WiFi Calling w appkach nie mogę aktywować, mieli i nic z tego nie wynika.
 8. To przywróć do fabrycznych i zobacz czy wyskoczy monit o zalogowanie się na koncie.
 9. Mi8, czasem zdarza się że Bluetooth się samoczynnie wyłącza i nie da się go włączyć, pomaga restart.
×
×
 • Create New...