Jump to content

master2007

Użytkownicy
 • Posts

  63
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Poco F2 Pro 6/128

Recent Profile Visitors

787 profile views

master2007's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Collaborator Rare
 • First Post Rare
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

2

Reputation

 1. No to dziwne to dopiero moja pierwsza wersja na androidzie 12 i może przy aktualizacji w piątek będzie ok. Jak nie to zrobię jeszcze raz pełne czyszczenie.
 2. Na poco f2 pro nie działa aplikacja do smsów od google (wiadomości). Wyskakuję opcją przełączenia aplikacji przy uruchomieniu ale nie da się utworzyć rozmowy ani nic napisać.
 3. Gdzie to teraz znaleźć żeby zmienić? Bardzo możliwe że tak zaznaczyłem
 4. Witam, Mam taki problem od zeszło tygodniowej aktualizacji że nie mogę ustawiać domyślnej aplikacji do wysyłania smsów. W pracy używam wiadomości od google żeby odpisywać za pomocą laptopa bez ruszania telefonu a po pracy wiadomości miui. Jeszcze dwa tygodnie temu miałem możliwość przy odpaleniu danej aplikacji wybrać ją jaką domyślną a teraz mam domyślnie cały czas wiadomości od google i nie mogę zmienić na wiadomości miui. W czym może być problem? Telefon Poco F2 Pro 6/128 z aktualizacją MIUI 12.6 - 21.05.20
 5. A tak że po piwie ustawiłem wczoraj kod blokady i odcisk i odcisk działał póki mi kod nie wyskoczył i teraz jak to się mówi skuta d*pa nic nie mogę zrobić. Problem nie aktualny. Wgrałem softa global przez fastboot i wrzuciłem od nowa miui polska. Może komuś się przyda to tutaj jest instrukcja wgrywania przez fasboot: https://www.leakite.com/how-to-flash-xiaomi-firmware-via-fastboot-recovery/ a tutaj firmware pod fastboot: https://www.leakite.com/xiaomi-poco-f2-pro-firmware-fastboot-recovery-rom/
 6. Witam, Zapomniałem kod blokady który ustawiłem przy dodawaniu odcisku palca i nie mogę sobie z tym poradzić. W TWRP jak daję format data żeby wszystko wyczyścić to nic nie daje bo partycja zaszyfrowana. Jak to można obejść żeby wgrać wszystko na czysto?
 7. Panowie jedno pytanko. Miałem wcześniejszą wersję MIUI 12 nie pamiętam daty ale z dobre dwa miesiące nie aktualizowałem i postanowiłem wgrać dzisiejszą czy 20.8.13 MIUI 12.1 w telefonie Mi Mix 3. Jednak po aktualizacji znikneła mi podwójna belka u góry. Z jednej strony rozwijane miałem powiadomienia a z drugiej przełączniki. Teraz mam wszystko razem. Co zrobiłem nie tak?
 8. Ok super Podasz link do ramki?
 9. No ok jest pokazane co i jak ale nie wiem czy jest sens bo nie mam takich szczypcy i nie wiem czym bym mógł je zastąpić że to otworzyć bez uszkodzenia czego kolwiek.
 10. https://www.aliexpress.com/item/33001406432.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.617f2e0eUHjNK0
 11. Siemanko, Podpowie mi ktoś jak zdemontować klapkę? Moja aktualnie jest porysowana a widzę na ali można kupić nową więc chętnie bym wymienił tylko nie wiem jak.
 12. Fix 2.1 wgrany oraz 20 wyłączony. W camera2API pokazuję brak level_3 Edit: Po wgraniu pod TWRP Mi_Note_3_Camera2API_&_Front_Camera zaczeło działać. W magisku włączony fix v20 i wgrany gcam 7.0 od parrota. Tylko czy działa jak powinno?
 13. Telefon zrestartowany. Soft MIUI polska 9.11.7.
×
×
 • Create New...