-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
W czym problem? Chcesz mieć 3G to ustaw preferowaną sieć 3G/H+ i tyle...
-
MD5, taki ciąg literek i cyferek. Masz 2 wyjścia, Flash do normalnego MIUI (bo to co masz to musi być totalny syf), albo instalujesz TWRP i próbujesz przez TWRP wgrać. Polecam jednak opcję przez MiFlash, strach się bać co tam może siedzieć... Wszelkie poradniki masz już na forum. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
W takim razie zmień nazwę paczki na "update", następnie uruchom w recovery i instaluj z poziomu recovery.
-
TWRP wgrywa się automatycznie z instalacją MIUIPolska na androidzie 6.0, bo tutaj no jest potrzebne (mirecovery na 6.0 miało jakieś blokady, czy problemy z czytaniem klucza), tutaj obstawiam, że autor ma androida 4.4 i próbuje wgrać 6.0 bez instalacji 5.12.17 do scalenia partycji...
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
TWRP nie jest potrzebne, bo... TWRP masz już razem z romem MIUIPolska... @bartan1002 Jaką wersję androida posiadasz?
-
Acid ma albo zamienniki z dragon-tt, albo części z rozbiórek innych telefonów. Sam pisał, że Xiaomi nie udostępnia oryginalnych części, więc trzeba szukać jak najlepszych zamienników.
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
http://www.driverchecker.com/ Tym programem sprawdzisz czy sterownik jest odpowiedni oraz czy działa.
-
Podczas rozłączania masz animację "chowania" się, taki "bąbelek" leci w górę...
-
To musisz potestować, u mnie one działają OK, znaczy, na noc mam profil "Oszczędny", a na dzień mam własny i ładnie działa .
-
Inteligentne oszczędzanie jest włączone domyślnie, musisz wejść w Ustawienia->Urządzenie->Bateria i tam w opcjach oszczędzania włączyć "Nie Blokuj".
-
wyłącz to oszczędzanie i może załapie... a jak nie to cóż... szukaj innej apki?
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Problem był na forum przerabiany... Dział Redmi 2 -> Problemy Techniczne...
-
5.5h SoT jest normą w Mi4... FB/Mess na pewno nie pomagają... ja po odinstalowaniu Messagera uzyskałem dodatkową 1h na ekranie... No i nie polecam skakania między LTE, a H+... Każde przełączenie sieci to jest dodatkowe kilka % mniej na baterii, lepiej mieć ciągle to LTE włączone niż sobie skakać między LTE a 3G... Wyłącz inteligentne oszczędzanie baterii, aplikację wrzuć do Autostartu, no i musi się ją dać zblokować.
-
Xiaomi mi4 nie może zalogować się do konta google
Nezumi odpowiedział(a) na kusiex temat w Problemy techniczne
Wątpię, gdybyś miał miuipolska, to by działało Google... Instrukcja instalacji jest w zakładce "Pobierz MIUI" na stronie. Rom pobierasz także tam. -
Xiaomi mi4 nie może zalogować się do konta google
Nezumi odpowiedział(a) na kusiex temat w Problemy techniczne
Zainstaluj MIUIPolska, przed instalacją przywróć do fabrycznych (wipe data)... powinno wystarczyć na początek... -
Wyczerpująco? / @schreder Nie baw się w to, po prostu to wyłącz. Ja używam 3MK FlexbileGlass.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Problem przy aktualizacji do androida 6.0
Nezumi odpowiedział(a) na cool123 temat w Problemy techniczne
Tak. -
a masz założone jakieś szkło? Bo normalnie ciężko to dostrzec, ale jeżeli jest szkło, które nie ma ochrony UV dodatkowej, to wtedy bardzo mocno to widać, przerabiałem to na tanich szkłach .
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
