Jump to content

czesmen

Użytkownicy
 • Posts

  9
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

czesmen's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Witajcie. Może ktoś mi pomoże bo chyba coś jest nie tak z moim mi box 4k. Po zainstalowaniu aktualizacji za każdym razem gdy włączam boxa on tak jakby szukał odpowiedniej rozdzielczości. Obraz miga, przeskakuje, raz czarny,raz szary aż po 10 sekundach wskakuje normalny obraz. Co to może być. Ostatnio podłączyłem go pod inny port hdmi w tv. Czy to może mieć jakiś wpływ?
 2. Czy możliwe jest takie ustawienie mi band 3 tak aby cały czas wyświetlał czas?
 3. tak jest już ok trzeba 7 sekund przytrzymać power i wtedy wchodzi w przywrócenie ustawień fabrycznych i parowanie...choć może i 2 sek dadzą radę do samego parowania. Do tych słuchawek (Sony MDR-ZX770BN) można sparować 8 urządzeń
 4. Nie mądre to dawać głupie odpowiedzi Morvi...takie trole jak zawsze się muszą niepytani wtrącić się i namieszać by poczuć się lepiej. Gdyby te parowanie było proste to słuchawki udało by się bez problemu podłączyć a tak nie jest.
 5. A w jaki sposób to zrobiłeś bo ja gdy chciałem podłączyć moje słuchawki sony to tylko była informacja że szuka i żebym upewnił się że urządzenie jest w trybie parowania? jak włączyć tryb parowania w słuchawkach?
 6. Czy ktoś z was ma zainstalowaną aplikacje nba i ogląda mecze koszykówki na mi boxie? Jak to chodzi? jak wrażenia?
 7. Czy udało się komuś z was podłączyć bezprzewodowe słuchawki przez bluetooth ?
 8. też to widziałem ...ciekawe czy ktoś testował
 9. Czy do mibox 4k można podłączyć do portu usb kamerę by rozmawiać przez skypa lub inny komunikator? próbowałem zainstalować skypa ale instaluje się obrócony.
×
×
 • Create New...