Jump to content

kr0mka

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About kr0mka

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi Mix 2s

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. hmm, może i być, że przeoczyłem, bo używam telefonu na wyciszeniu razem z mibandem do powiadomień, a glośnika w telefonie tylko okazjonalnie do youtube itp. Chociaż jak aktualnie mam włączone powiadomienia to nie widzę żadnego problemu z głośnikiem, tak samo nie pamiętam żeby coś takiego się działo jak używałem 8.8.3 xiaomi.eu. Może być że to problem przytrafiający się części osób, tak samo jak z czujnikiem zbliżeniowym, gdzie co chwilę czytam że ktoś ma problemy z wygaszaniem ekranu podczas rozmowy.
 2. Jestem global beta testerem i używam closed bety P od 8.8.7, aktualnie jestem na 8.9.13. Generalnie wszystko śmiga ok, przez jakiś czas były problemy z drainem baterii, teraz jest już lepiej. Z niedziałających rzeczy które mi przeszkadzają to chyba tylko PIP. Edit. jaki bug głośnika? nie zauważyłem żadnych problemów z głośnikiem nawet na androidzie oreo.
 3. Od którejś z ostatnich wersji romu xiaomi.eu/miuipolska płatności zostały naprawione, trzeba tylko zainstalować na czysto z kompletnym wipem i wszystko śmiga, dodawanie karty mi wcześniej nie dzialalo, po czystej instalacji xiaomi.eu wszystko działa już dobrze i mogę płacić zbliżeniowo.
 4. Mam 6/64gb wersję chińską. Bootloader jeszcze nieodblokowany (360h czekania), więc siedzę na najnowszym china devie, co za tym idzie brak polskiego języka oraz kompatybilnosci z Google Pay. Poza tym działa bez zarzutów, zero zwieszek, aparat robi o niebo lepsze zdjęcia niż leeco x820 z google camera, szczególnie w nocy. Ładowanie Qi to też fajny bajer, mam kompatybilną ładowarkę samochodową i prędkość ładowania nie jest najgorsza, ale oczywiście ładowarka QC przebija wszystko. Face unlock działa bardzo szybko, chociaż nie widzę w tym sensu, bo można odblokować telefon używając zdjęcia wyświetl
×
×
 • Create New...