Jump to content

dundee

Użytkownicy
 • Posts

  15
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by dundee

 1. Używam tej wersii https://miuipolska.pl/miui-9-10-24/
 2. Po aktualizacji do Androida Q połączenie głosowe jest inicjowane z maksymalną głośnością pomimo tego, że suwak wskazuje na minimum. Przesunięcie suwaka na maksimum i zmniejszanie głośności przywraca prawidłową regulację. Czyszczenie Cache/Dalvik nie rozwiązuje problemu. Też tak macie? Możecie coś doradzić?
 3. Nic nie zniknęło. Wszystko jest na swoim miejscu.
 4. Jakieś nowe wieści w tym temacie?Borykam się z tym samym problemem i, niestety, bez pozytywnych rezultatów.
 5. Wy też macie taką "poszarpaną" czcionkę w menu na krawędziach napisów? Do tego nazwy poszczególnych modułów są napisane czcionką różnej wielkości, np. nazwa "AKTYWNOŚĆ" jest napisana mniejszą czcionką, a "POGODA" większą.
 6. Czy są jakieś szanse na najnowszą wersję FW i Mi Fit od Mr Tomi?
 7. Po zainstalowaniu ostatniego wydania MIUI Polska postanowiłem sprawdzić, jak to u mnie wygląda i okazuje się, że ikonki nie znikają, dopóki nie usunę powiadomienia z nim związanego.
 8. Osobiście używam wersji pobranej ze strony https://dl.wafuu.id/?dir=twrp/grus i daje radę.
 9. A czy włączenie tej opcji nie załatwia sprawy?
 10. Witam wszystkich! Od wersji 9.6.5, w której to pojawiły się nowe style dla AOD, mam problem z odblokowywaniem ekranu za pomocą odcisku palca i to niezależnie od tego, czy AOD jest włączone czy też nie (sprawdzone na dwóch telefonach). Dotknięcie ekranu w miejscu, gdzie wyświetlany jest symbol linii papilarnych nie powoduje żadnej reakcji ze strony telefonu. Dopiero wybudzenie telefonu przyciskiem zasilania lub dwukrotnym puknięciem w ekran, daje możliwość użycia odcisku palca w celu jego odblokowania.
 11. https://dl.wafuu.id/?dir=twrp/grus
 12. A czy byłaby możliwość zrobienia res dla tej tarczy pod FW 0.1.1.36? Najlepiej z pominięciem sekundnika jeżeli to możliwe.
 13. Witam, Potrzebuję wersję "inverted" załączonej tarczy. Skąd mogę ją pobrać? Który plik powinienem wgrać, jeżeli mój firmware to 0.1.1.36? Z góry dziękuję za pomoc.
×
×
 • Create New...