Jump to content

dundee

Użytkownicy
 • Posts

  15
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

dundee last won the day on September 19 2019

dundee had the most liked content!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

dundee's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

6

Reputation

 1. Używam tej wersii https://miuipolska.pl/miui-9-10-24/
 2. Po aktualizacji do Androida Q połączenie głosowe jest inicjowane z maksymalną głośnością pomimo tego, że suwak wskazuje na minimum. Przesunięcie suwaka na maksimum i zmniejszanie głośności przywraca prawidłową regulację. Czyszczenie Cache/Dalvik nie rozwiązuje problemu. Też tak macie? Możecie coś doradzić?
 3. Nic nie zniknęło. Wszystko jest na swoim miejscu.
 4. Jakieś nowe wieści w tym temacie?Borykam się z tym samym problemem i, niestety, bez pozytywnych rezultatów.
 5. Wy też macie taką "poszarpaną" czcionkę w menu na krawędziach napisów? Do tego nazwy poszczególnych modułów są napisane czcionką różnej wielkości, np. nazwa "AKTYWNOŚĆ" jest napisana mniejszą czcionką, a "POGODA" większą.
 6. Czy są jakieś szanse na najnowszą wersję FW i Mi Fit od Mr Tomi?
 7. Po zainstalowaniu ostatniego wydania MIUI Polska postanowiłem sprawdzić, jak to u mnie wygląda i okazuje się, że ikonki nie znikają, dopóki nie usunę powiadomienia z nim związanego.
 8. Osobiście używam wersji pobranej ze strony https://dl.wafuu.id/?dir=twrp/grus i daje radę.
 9. A czy włączenie tej opcji nie załatwia sprawy?
 10. Witam wszystkich! Od wersji 9.6.5, w której to pojawiły się nowe style dla AOD, mam problem z odblokowywaniem ekranu za pomocą odcisku palca i to niezależnie od tego, czy AOD jest włączone czy też nie (sprawdzone na dwóch telefonach). Dotknięcie ekranu w miejscu, gdzie wyświetlany jest symbol linii papilarnych nie powoduje żadnej reakcji ze strony telefonu. Dopiero wybudzenie telefonu przyciskiem zasilania lub dwukrotnym puknięciem w ekran, daje możliwość użycia odcisku palca w celu jego odblokowania.
 11. https://dl.wafuu.id/?dir=twrp/grus
 12. A czy byłaby możliwość zrobienia res dla tej tarczy pod FW 0.1.1.36? Najlepiej z pominięciem sekundnika jeżeli to możliwe.
 13. Witam, Potrzebuję wersję "inverted" załączonej tarczy. Skąd mogę ją pobrać? Który plik powinienem wgrać, jeżeli mój firmware to 0.1.1.36? Z góry dziękuję za pomoc.
×
×
 • Create New...