Jump to content

Edgarko

Użytkownicy
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

Edgarko's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Po instalacji MIUI 12 z OTA komunikaty systemowe (te co są na dole ekranu informujące o różnych rzeczach - załącznik) są nieusuwalne. Mija jakiś czas i dopiero wtedy same znikają. Próbowałem factory reset - nie pomogło. Zastanawiam się, czy wie ktoś jak można je wyłączyć całkowicie? Np. z poziomu ustawień programisty albo coś takiego? Będę wdzięczny za pomoc, bo szalenie niekomfortowo się z tego teraz korzysta
 2. Wiadomo co wniosła nowa aktualizacja 1.09.0.22?
 3. @pkonrad O jejku jejku, pomogło. Dziękuję najmocniej!
 4. Dzięki za szybką odpowiedź. Próbowałem to zrobić, niestety wyskakuje komunikat: "Nie można pobrać aktualizacji Poczekaj minutę lub dwie i spróbuj ponownie" (w załączniku zrzut). Dlatego postanowiłem już nie czekać tych minutek i wziąć sprawy w swoje łapska. Btw, również mam mi9 od tygodnia, więc taki dziwny trochę zbieg okoliczności. Jak rozumiem poprzez "mam to samo jak Ty" chodzi Ci o sprawy z aparatem? Edit: Ok, teraz zrozumiałem - że masz ten sam ROM.
 5. Ok, pytanie w zasadzie jest takie: czy u kogos z Was jest taki problem, że aplikacja aparatu uruchamia się dobre 5 sekund? A przy próbie wyjścia zawiesza telefon? Pytanie kolejne przy założeniu że tak nie jest (a myślę, że nie) w jaki sposób sobie z tym poradzić? Próbowałem dojść do ładu i składu ale nie do końca mi się udaje. Na chwilę obecną chciałem zainstalować jeszcze raz ROM, ale mam problem już na etapie określenia co to jest co ja teraz mam. Bo mam ja MIUI Global 11.0.6 | Stabilna (jak c**j) 11.0.6.0(QFAEUXM). Ale ja nie wiem czy to jest GLOBAL. Jest tam zapis, że to jest „GLOBAL” ale ja im więcej czytam tym mniej wiem. To teraz pytanie właściwe: Czy ja mogę sobie tak o wgrać ROM, czy muszę jakieś sztuczki robic? W ogóle to jakiś link do pewnej instrukcji (może być po angielsku, rusku) jak i link do pewnego ROMu (najlepiej tego właściwego, tego co ja chcę ale proszę mieć na uwadze, że ja nie do końca wiem czego chce). Dzięki z góry
 6. Ok, dziękuje serdecznie raz jeszcze za pomoc.
 7. Bardzo Ci dziękuję za szybką odpowiedź. Mam jednak jeszcze parę pytań. Przestudiowałem całą aplikację. 1. Yanosik - gra i huczy. Aż przyjemnie było posłuchać informacji o nieoznakowanym BMW 2. Jeżeli chodzi o mapki, dzisiaj testowałem i było (chyba) ok. Natomiast w tej aplikacji (poradniku) jest też mowa o "lokalizacji w tle", a tego ustawienia nigdzie nie widzę. Kłódki pozakładane, zezwolenia porobione. Wyczaiłem w poradniku jeszcze coś takiego jak ustawienia A-GPS. Trochę enigmatycznie jest to opisane "wspomóż GPS przez sieć komórkową" a następnie przenosi bezpośrednio do ustawień. Zmieniłem tam tryb dostępu sieci z sieci domowej na wszystkie sieci. Czy o to chodziło? 3. Wyczaiłem w ustawieniach coś takiego jak "automatyczne wyłączanie przycisków" i przypisałem aplikację mapy do tego "zawsze włączaj", natomiast niewiele pomogło. Jest w ogóle możliwe schowanie tego panelu z przyciskami? 4. Gdzie dokładnie jest to ustawienie pogodowe po zmianie języka? Bardzo często zmieniam swoje fizyczne położenie więc byłoby miło jakby apka "podążała za mną"
 8. Hej, Od kilku dni posiadam mixa 2. Mam parę pytań: 1. Yanosik pływając w tle po jakiejś minucie zawiesza się na amen, czyli ikonka pokazuje jakąś stałą wartość a po rozwinięciu np stałą prędkość. Ogarnąłem to wczoraj kiedy wracałem do domu z dłuższej trasy i mijając kolejny fotoradar yanosik milczał jak grób :/ 2. Mapy google - nie wiem czy to chwilowe, czy ja dziwnymi trasami jechałem ale jadąc trasą przerzuca mi pozycje (np zamiast jechać prawym pasem jak Bóg przykazał jadę lewym (tym w przeciwnym kierunku). Inna sprawa to Traffic - który raz jest, a raz go nie ma... 3. Da się ten pasek na dole z przyciskami (wstecz, ostatnie, home) zrobić tak, żeby był ukryty dla konkretnych aplikacji? Chodzi mi o coś takiego co działa w przypadku gier (przyspieszanie gier automatycznie to ukrywa). Szczególnie irytuje właśnie przy mapach. 4. Ktoś mi podpowie jak ustawić lokalizację pogody w domyślnej apce MIUI na aktualną lokalizację a nie manualną? Jestem na globalu - 9.5.6.0 EDIT: Jeżeli chodzi o punkt 1 i 2, pytanie brzmi: czy to jest po prostu przypadłość miui?
×
×
 • Create New...