Miss Adams

Użytkownicy
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Miss Adams

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Proszę, oto dowód, że taka aktualizacja była
 2. Ostatnio mój jeden Mi Mix 3 poszedł na gwarancję i teraz mam nowy egzemplarz. Stary miał MIUI V10.2 i to od dłuższego czasu, a nowy ma 10.0 i nie wyszukuje nowszej wersji, bez względu na region. Macie pomysł, czemu tak jest? Aktualizacja została wycofana?
 3. Powiem Wam, że ostatnio Xiaomi trochę zlewa naszego Mi 6. Od czasu udostępnienia MIUI 10 we wrześniu nic się nowego nie pojawiło na Global Stable, poprawki ciągle z sierpnia. Chyba troszkę słabo jak na flagowca z 1,5 rocznym stażem.
 4. A to w ogóle możliwe obecnie? Niedawno chińskie wyszło, więc globalne pewnie we wrześniu albo i później.
 5. Mam problem. Z pewnego powodu nastąpiła u mnie ponowna potrzeba wgrania Globala przez Mi Flash. Wszystko poszło ok, aż do momentu uruchamiania. Od 30 minut stoi wszystko na startowym logo z ładującymi się kropeczkami (nie ma efektu włączania i wygaszania ekranu). Czy to normalne przy wgrywaniu tak dużej paczki czy trafił mi się bootloop?
 6. U mnie też śmiga 9.5.6.0 i nie widzę większych zmian. Znowu wróciło dłuższe naświetlanie zdjęć, poprawki z marca, udoskonalone tłumaczenie itp. Nigdy nie było u mnie żadnych drenaży. Mam jednak inny problem. Nie mogę pobrać załączników z Gmail, ani nic na dysk pobrać. Macie pomysł?
 7. Czołem Mam dość nietypowy problem - brak powiadomień z wybranych aplikacji przy połączeniu z siecią komórkową. M.in. Slack i Gmail nie wysyłają powiadomień przy 3G/LTE, gdy przy Wi-Fi wszystko jest ok. Wszystkie ustawienia przeszukane, autostart jest, kłódka jest, żadnego oszczędzania energii itp. Soft global 9.5, choć na 9.2 problem też był. To właśnie przy tej drugiej aktualizacji się pojawił. Co ciekawe, do niedawna Youtube też nie chciał pracować na danych mobilnych, ale zmiana uprawnień (przyznanie dostępu do pamięci telefonu) wystarczyła. To dziwne, ale zadziałało tylko z YT. Ma ktoś jakiś pomysł, co z tym zrobić?
 8. @Orjon masz ustawiony polski region czy jakiś inny?
 9. Mam problem po ostatniej aktualizacji. Przy łączności komórkowej nie działają powiadomienia z niektórych apek, np. gmail czy slack, ale taki messenger lite śmiga ok. Na W-Fi wszystko działa ok i każda apka wysyła powiadomienia. Ma ktoś pomysł, z czego to może wynikać?
 10. Pytanie do tych, co sprawdzają Oreo na Mi 6, najlepiej Global, chodź China też może być sygnałem. Niektórzy właściciele któregoś z OnePlus donoszą, że w Oreo aktualizacje poprawek zabezpieczeń nie zależą już od producenta. W zakładce zabezpieczenia pojawiła się opcja sprawdzania aktualności poprawek. To naprawdę pozytywna wiadomość, tylko czy na Mi 6 z Oreo też to już jest?
 11. Mam Wcześniej było wyłączone, więc jakby nie patrzeć to wina aktualizacji Dzięki
 12. Cześć Po aktualizacji mojego Mi 6 do MIUI 9.2.2.0 NCAMIEK pojawił się problem, którego wcześniej nie było. W niektórych sytuacjach, takich jak wybranie pola do wpisania tekstu w aplikacji sms lub przeglądarce czy przy odblokowaniu telefonu skanerem (ale tylko przy wybudzonym wcześniej ekranie), wokół wyświetlacza mruga taka czerwona ramka, tuż przy krawędziach. Ma ktoś może pomysł, co to może być? Spotkał ktoś podobny problem, niekoniecznie w telefonie Xiaomi? Dodam jeszcze, że jakość wyświetlanego obrazu jest normalna, nic się nie pogorszyło. Dotyk ciągle działa bardzo dobrze. Ustawienia fabryczne nie były przywracane. EDIT: Rozwiązane, można zamknąć.
 13. Ja też korzystam z nowej aktualizacji i wszystko jest fajnie, ale pojawił się niestety mały problem. Raz na jakiś czas, np. w apce aparatu bądź jak klikam w jakieś miejsce, by coś napisać (przeglądarka, SMS), wokół ekranu pojawia się taka czerwona ramka. Nie jest wyświetlana cały czas, tylko sobie mrugnie ze dwa razy. Przed aktualizacją do 9.2.2.0 tego nie było. Macie podobny problem po aktualizacji? A może bez niej? Słyszeliście o czymś takim w przypadku jakiegoś innego Xiaomi lub jakiegokolwiek telefonu? Dodam jeszcze, że poza tym nic się nie dzieje. Jakość obrazu jest bez zmian, panel dotykowy nie robi żadnych problemów.