Jump to content

Krzysztoff

Użytkownicy
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Krzysztoff last won the day on December 25 2017

Krzysztoff had the most liked content!

Community Reputation

4 Neutral

About Krzysztoff

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Przeszukałem trochę wujka google i znalazłem że w starszych telefonach xiaomi była funkcja która umożliwiała podłączenie urządzeń do hotspotu (stworzonego przez telefon) za pomocą WPS. Np. w sony xperia z3 jest też ta funkcja: https://support.sonymobile.com/pl/xperiaz3compact/userguide/sharing-your-mobile-data-connection/#gref Nie mogę natomiast znaleźć tej funkcji w MIUI. Jest taka funkcjonalność?
 2. Czujnik światła zaczął działać po restarcie. W Chorwacji na południu jest teraz grubo ponad 30 stopni i jeździł w słońcu ale mu nie pomogło. Siedzi teraz w kilogramie ryżu.
 3. Delikatnie przemyłem okolice kamery i tylnej części obudowy i po niedługim czasie (do godziny) zauważyłem zamglenia na robionych zdjęciach i odkryłem zaparowanie szkiełek. Zauważyłem także że czujnik światła nie reaguje (wyświetlacz nie rozjaśnia się na maksimum w słońcu). Pomóżcie proszę, tel. służy jako główna nawigacja, a do Polski mamy ok. 1600km. W razie czego ustawię ręcznie jasność ekranu ale chciałem też robić zdjęcia. Znacie sposób na pozbycie się wilgoci? Dodam że dokładnie uważałem aby nie zachlapać portu USB. Zawiodlem się na zapewnieniach Xiaomi o odporności na zachlapania.
 4. Nie wykluczone. Dziwne jest to, że GPS miałem włączony od zawsze (od grudnia 2017) i nie zżerał. Ten problem trwa od około 3-4 tygodni. Nie będę zaśmiecał tematu kolejnymi screenami. Na ten moment nadal jest OK. Na zielono zaznaczę opcje które z powrotem przywróciłem i nie powodują nadmiernego zżerania. Na czerwono będą te które jeszcze nie są włączone z powrotem (potencjalny winowajca). Aż do znalezienia przyczyny. "OK. Podsumowując, wyłączyłem oszczędzanie baterii, wyłączyłem GPS (chociaż wg wykresu on nie zżera ale dla pewności), Wi-Fi dałem tylko gdy podłączony, wyłączyłem opt
 5. To zależy ile telefon był w stanie czuwania, ile minut rozmów było, ile używany był aparat (jest najbardziej prądożerny), itd. Zatem 5h może być i dużo i mało.
 6. Przy ciągłym Wi-Fi nadal jest OK. Będę poszukiwał nadal winowajcy włączając z powrotem kolejne opcje. Jak rozładuję teraz, to włączę GPS i dam bez ograniczeń z powrotem Endomondo.
 7. Od razu się naprawiło. Teraz pojedynczo będę przywracał ustawienia i sprawdzał co będzie. Na początek przywrócę Wi-Fi włączone zawsze.
 8. OK. Podsumowując, wyłączyłem oszczędzanie baterii, wyłączyłem GPS (chociaż wg wykresu on nie zżera ale dla pewności), Wi-Fi dałem tylko gdy podłączony, wyłączyłem optymalizację MIUI w opcjach programisty, dodatkowo usunąłem przywilej "bez ograniczeń" dla Endomondo (chociaż dawno już go nie używałem). Właśnie ładuję baterię, zobaczę jak będzie teraz. Kiedyś też miałem bez problemu 2-3 dni i SOT 5-6 godz.
 9. Ja od około 3 tygodni mam tak na 9.5.8.0 Pomimo włączonego oszczędzania energii od 23 do 7. Jak znaleźć winowajcę?
 10. U mnie to samo. Aktywność z 22.04 i z dziś nie synchronizują się. Dodam, że obie te aktywności są powyżej 10km. Wszystkie inne poniżej 10km mam zsynchronizowane.
 11. No i właśnie mnie to wpienia że muszę za każdym razem wchodzić w szczegóły żeby sprawdzić konkretną godzinę konkretnej wiadomości. Ciekawe jest to że FromWP ma wszędzie godziny na 9.2 na androidzie 6.1. FromWP - rozumiem, że tej starej opcji z MIUI 8 w stylu "sortuj wg czasu" u Ciebie też nie ma w ustawieniach SMS w Twoim 9.2, ale pomimo tego "default" masz przy każdym SMS godzinę?
 12. Temat już był poruszany ale trzeba go powtórnie otworzyć bo nie został rozwiązany, a moderator niesłusznie zamknął wątek. Pytanie aktualne - jak w MIUI 9.2 ustawić aby przy każdej wiadomości sms pojawiała się godzina?
 13. Problem nie ustąpił po aktualizacji do MIUI 9.2.2.0 Po przeprowadzeniu kilkuset połączeń od napisania posta, stwierdzam, że problem występuje również przy odbieraniu połączeń.
×
×
 • Create New...